Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt lehet érezni, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt lehet érezni, ha egy fiú átszeretne ölelni egy lányt? Mik a jelei?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen barátok vagyunk a fiúval, és gyakran érzem azt, hogy átakar ölelni, de bizonytalan vagyok:/ mik a jelei, ha vágyik rá, hogy átöleljen? Váratlan örömteli helyzetben egy lány is megölelheti a fiút?

Vagy ha szomorú, és egyedül van a fiú, akkor is odamehet megölelni a lány, miután megkérdezte mi a baj? Ti ezt mennyire értékelnétek?


Fiúk! Ti mit szólnátok ahhoz, ha egy nektek tetsző lány megölelne titeket teljesen váratlanul?

Mit gondolnátok ilyenkor arról a bizonyos lányról?



2015. dec. 27. 19:48
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szerintem is öleld meg nyugodtan :)

Én is öleltem meg már egy fiút akinek tetszettem és nagyon örült neki még egy kicsit el is pirult. Szóval hajrá öleld meg :)

Amúgy hány évesek vagytok?

2016. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok, a fiú meg 19 :)) szóval meg fogom ölelni most már, lehetséges az utolsó tanítási napon ^^
2016. ápr. 29. 16:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Öleld meg:) így hogy valószínűleg tetszel neki biztos örülni fog:) de ha pl csak barátok vagytok akkor is lehet ölelkezni semmit nem jelent csak azt hogy fontos számodra az illető:)
2016. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben ^^ de még is hogyan kezdeményezzem az ölelést?
2016. máj. 24. 18:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak simán nézz rá ha pl mellette ülsz,akkor fordulj felé és csak hajolj oda és öleld meg,nem nagyon lehet az ilyenre úgymondd felkészülni:D sok sikert!:)
2016. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!