Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire bunko dolog ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bunko dolog ha nem irok vissza az exemnek?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy honapja szakitottunk es most ujra irt mert osszeakar velem jonni de o nem erti meg h en mar nem akarok tole semmit es leraztam. Egy ideig nem irt azan misg megint de most nem hozza fel h megint velem akar lenni csak probal jofejlenni, kedves.... Annyira idegesit mar. Miert nem szall le rolam. Es a baratnomet meg mozizni hivja kozbe, meg kerte tole h beszeljen velem az erdekebe. Csak az a fura h mikor en leraztam o nem is koszont a suliba most meg itt 1000-rel csal. Amugy annyira hisztis, maganak valo. Szinte mar megutaltam.

2015. dec. 28. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
ha semmit sem akarsz tőle akk nem szmít de atól még lehet h bunkó :D te érzed h zavar e vagy sem h nem írsz neki
2015. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tiktsd le!Ha olyan hulye h nem ert a szobol...
2015. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nevesd ki helyettem is. Mondjuk az már lehet, hogy bunkóság lenne...
2015. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es meg szamon is ker h miert ne irok vissza neki. Huu legszivesebben elkuldenem a francba, hat mit kepzel semmi koze nincs hozzam. Egyebkent csak lejaratja magat.
2015. dec. 28. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Kacagj. Akkor nem idegesít fel.
2015. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kene vele foglalkoznom de ez h mindig ilyen hulyesegeket ir mar bosszanto meg az h mindig kihangsujozza h nem ert engem meg azt se h mi bajom. Mindig engem akar hulyen kihozni az idiota helyzetekbol amit csinal ugyanis o gerjeszti a feszultseget.
2015. dec. 29. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki h h erzel..es tilcsd le😌
2015. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!