Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam a srácnak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a srácnak, hogy nagyon tetszik? 16/L

Figyelt kérdés
Az egesz sztori ott kezdodik, hogy rettentoen onbizalom hianyos vagyok. Soha nem volt baratom, keptelen vagyok ismerkedni. Egy bulin talalkoztam egy sraccal, akit mar egyszer lattam egy baratnom altal. Odajott hozzam beszelgetni(de mar nem nagyon emlekszem, hogy pontosan hogy kezdodott),erre en elmentem onnan, mert nagyon megilyedtem, bepanikoltam es nem tudtam mit csinaljak, hiszen mikor eloszor talalkoztunk, akkor megtetszett ess azota koslatok utana. Majdnem egy telepulesen lakunk, o is busszal jar, neha szoktam latni es mivel keptelen vagyok a ranezni, mindig elkapom a fejem. Nem tudom, hogy emiatt mit gondolhat rolam, hogy mennyire bunko, vagy flegma vagyok. Pedig nem ezek miatt csinalom, csak nem birok a szemebe nezni. Nagyon tetszik a srac, szoval szerintetek elmondjam neki ezeket? (Nagyon normalis, komoly fiu, nem olyan tipikus kis hulyegyerek, aki az osszes csajt meg akarja d*gni.)
2015. dec. 28. 23:23
1 2 3
 11/22 Tozser Alex ***** válasza:
8.as vagyok, haat nincsmit:D Megcsak 13/F vagyok de van fantaziam:S
2015. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne mondd ki nyíltan, hogy tetszik neked. Én legalábbis biztos nem örülnék neki. Ha nyíltan kimondja valaki, abban már semmi izgalmas nincs akkor. Ráadásul simán zavarba hozhatod ezzel. Vagy mit reagáljon arra, ha elmondod?
2015. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: maradj inkább a jeleknél. Mosolyogj rá, stb. Lényeg, hogy adj neki közvetett, de érthető megerősítő jeleket.
2015. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj ezen, ha látod megint valahol nyugodtan menj oda, és mond meg neki, hogy találkoztatok, és megijedtél, ezrét mentél el, nem akartad megbántani...


Aztán küldj neki jeleket, ha kölcsönös a szerelem, akkor nincs félnivalód, hajrá ;) :v


M4rtin_

2015. dec. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én azt a tábort erősítem, aki azt fogja mondani, hogy ne tedd! Gondolom, jól össze lehetsz zavarodva, de a döntés a tiéd.

Ha RÁNÉZNI sem mersz, akkor hogy fogsz valakinek "vallomást" tenni???? Ebbe belegondoltál már? Ha egy szemkontaktust nem tudsz tartani, akkor az ekkora bátorságot igénylő dolog sem fog menni....

Másrészt sokkal jobb, ha az emberrel ÉREZTETED, hogy tetszik, minthogy elmondod neki! Ha elmondod neki, túlságosan nyeregben fogja magát érezni, ne add magad ilyen könnyen.

2015. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen az az egy dolog tart vissza, hogy mi van, ha tenyleg nem tud mit mondani ra vagy legrosszab esetben elutasit.
2015. dec. 29. 10:31
 17/22 anonim ***** válasza:

Na igen!

Mi a legrosszabb eshetőség?

Az, hogy elutasít.

Mivel tetszik ezért értelmes, tehár finoman fog.

Kicsit fáj, de megtetted, amit tehett3l!

Ráadásul ha valaki odajön hozzád beszélgetni... Annál szerintem mindenképpen van esélyed.

Az ő nézőpontjából ia nézelődj kicsit. :)

2015. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Csak tudod egyszeruen nem hittem el, hogy odajott. Hiszen o az en szememben az a tipikus "adonisz".. En meg.. Hat.. En nem vagyok hozza valo.
2015. dec. 29. 10:44
 19/22 anonim ***** válasza:

#18: Ne nézd le ennyire magad...

De tény, néhány dologban fejlődnöd kell egy párkapcsolathoz: Alap a szemkontaktus (főleg kommunikációnál, és ez az egyik legfontosabb egy kapcsoaltban- kommunikáció!) és egy kis bátorság.

Azért lenne jobb, ha inkább éreztetnéd a szimpátiád, mintsem elmondd, mert akkor érzelmileg is közelebb tudnál hozzá kerülni, mintha csak egyszerűen elárulnád neki a "titkot".

Nem tudom, eddig mennyit beszélgettetek, de amíg ez a "tetszik" leginkább a külsejére vonatkozik, addig nem érdemes párkapcsolatot kezdeni, hisz az nem erről szól.

2015. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem sokat beszeltem vele. Viszont a baratnom nagyon kozeli bartja es tole tudom, hogy nagyon rendes, udvarias es nem olyan, mint a tobbi fiu, hanem sokkal erettebb es komolyabb. Sot, hasonlit is ram sok mindenben(belso tulajdonsagok, viselkedes, stb.)
2015. dec. 29. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!