Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam a srácnak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a srácnak, hogy nagyon tetszik? 16/L

Figyelt kérdés
Az egesz sztori ott kezdodik, hogy rettentoen onbizalom hianyos vagyok. Soha nem volt baratom, keptelen vagyok ismerkedni. Egy bulin talalkoztam egy sraccal, akit mar egyszer lattam egy baratnom altal. Odajott hozzam beszelgetni(de mar nem nagyon emlekszem, hogy pontosan hogy kezdodott),erre en elmentem onnan, mert nagyon megilyedtem, bepanikoltam es nem tudtam mit csinaljak, hiszen mikor eloszor talalkoztunk, akkor megtetszett ess azota koslatok utana. Majdnem egy telepulesen lakunk, o is busszal jar, neha szoktam latni es mivel keptelen vagyok a ranezni, mindig elkapom a fejem. Nem tudom, hogy emiatt mit gondolhat rolam, hogy mennyire bunko, vagy flegma vagyok. Pedig nem ezek miatt csinalom, csak nem birok a szemebe nezni. Nagyon tetszik a srac, szoval szerintetek elmondjam neki ezeket? (Nagyon normalis, komoly fiu, nem olyan tipikus kis hulyegyerek, aki az osszes csajt meg akarja d*gni.)
2015. dec. 28. 23:23
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
O is egyfajta "maganyos farkas" tipus, mint en:)
2015. dec. 29. 13:07
 22/22 Thomika20 ***** válasza:
Na mi lett az elmúlt majdnem fél évben? Összejöttetek? Bár nekem az önbizalom hiánynál eszembe jutott, hogy ilyen ember hogy megy bulizni amúgy? Én is az vagyok és talán ezért nem is jártam soha.
2016. máj. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!