Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Érdemes új bútorokkal berendez...

Érdemes új bútorokkal berendezni, mint használttal a kiadni kívánt lakást? Nagyobb kereslet lehet rá, vagy szívesebben költöznének be? Esetleg bútorozatlanul kéne próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Teljesen felújított lakásról lenne szó e mellett. (villany, fsz. konyha, burkolatok, nyílászárók, festés....)

Megyeszékhely, panel lakás, forgalmas környéken.



2015. dec. 11. 11:59
 1/10 anonim válasza:
83%
Szerintem használttal is jó, olyan szépeket lehet kapni. Mi jártuk már meg albérlőkkel... a frissen felújított lakást 2 hónap alatt teljesen lelakták és utána tovább álltak (szerződés volt).
2015. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én használtan vettem jó állapotú bútorokat.
2015. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! sajnos én nem találtam számomra tetsző használtat, mert ami jó lett volna az az új árával vetekedett. Sajátot meg nem tudunk nélkülözni.....
2015. dec. 11. 13:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves második! köszönöm a választ! esetleg ötlet, hogy hol tudnék találni jót? egyszerű, letisztult formára gondoltam.
2015. dec. 11. 13:22
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Én a facebookon találtam egy csoportot, ahol csak ikeás és kikás bútorokat árulnak, én ott vettem meg az alap bútorokat, így azért egységes a berendezés, de nem volt egy vagyon.

Műszaki cikket pedig ilyen csomagolás sérültet vettem, a hűtőnek pl egyik oldala végig van karcolva, de pont az van a fal felé, így nem is látszik, a mikrónak nem volt meg a doboza, de a gépnek semmi baja.

2015. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sincs a közelben. És attol tartok házhoz szállítást nem vállalnak :(
2015. dec. 12. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

A facebook csoport nem is fog szállítani, az fix...


Olvasod te, amit írnak? Vagy csak egy-két szót látsz belőle?

2015. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm a lecseszést!

ezeket írták eddig:

"Szerintem használttal is jó, olyan szépeket lehet kapni. Mi jártuk már meg albérlőkkel... a frissen felújított lakást 2 hónap alatt teljesen lelakták és utána tovább álltak (szerződés volt).

Én használtan vettem jó állapotú bútorokat.

2. vagyok.

Én a facebookon találtam egy csoportot, ahol csak ikeás és kikás bútorokat árulnak, én ott vettem meg az alap bútorokat, így azért egységes a berendezés, de nem volt egy vagyon.

Műszaki cikket pedig ilyen csomagolás sérültet vettem, a hűtőnek pl egyik oldala végig van karcolva, de pont az van a fal felé, így nem is látszik, a mikrónak nem volt meg a doboza, de a gépnek semmi baja."


Ebben szó nincs a szállításról. DE mivel nem tudom, hogy hogy működik ez a fb-os csoport bocsáttassék meg nekem, hogy feltételeztem ilyesmit!

De elsősorban abból indultam ki, hogy az Ikea nem szállít ki terméket vidékre pl.


De akkor tessék megmondani, hogy fog eljut hozzám a kiválasztott bútor több km-ről, ha nincs módom magam elszállítani?

futár? bútorszállító cég? ismerős teherfuvarozó? egyáltalán mennyiért? a "gatyám is rámegy"?

Mert ha abból indulok ki, hogy városi viszonylatban 3000 ft-ért hozta ismerős ki a bútorokat anno....

2015. dec. 14. 08:24
 9/10 xswerdy ***** válasza:
100%

én jófogáson vettem többször is jó állapotú használt bútort. Az azért hozzátartozik, hogy Budapesten, ahol a kínálat meg a kereslet is nagyobb, mint egy megyeszékhelyen. És elég nehéz összeszedni, hogy azért stílusban valamennyire illeszkedjen az egész berendezés. Néha ki lehet fogni olyat, hogy komplett lakást számolnak fel, és akkor egy fuvarral meg lehet oldani nagyjából egy teljes lakás berendezését, és esetleg a hiányzó 1-2 dolgot kell még külön vadászgatni.


Bútorozatlan kiadás sem rossz, úgy inkább hosszútávú bérlőt lehet találni. Aki jön a saját bútoraival, az valószínüleg nem akar hamar továbbállni.

2015. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es! köszönöm a válaszod! :)

nézegettem a jó fogást is persze...remélem ott találok olyan opciót amit írtál....

ha végképp nem jön össze, marad a bútorozatlan megoldás.

2015. dec. 15. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!