Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Német szavakat szeretnék...

Német szavakat szeretnék tanulni. Mivel érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Már elkezdtem egy ELO kurzust, amivel megtanulom a nyelv alapjait, viszont emellett egy rakás szót is szeretnék megtanulni. Hogyan tudnék minél több német szót megtanulni? Vannak olyan weboldalak, ahol ezt ingyenesen megtehetem, vagy inkább vegyek egy szótárt és kezdjem el abból magolni a szavakat?

2015. dec. 19. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nemet konyv van kezdoknek. Le is toltheted oket, konyvtarbol kikolcsonozheted vagy megveheted. En a Start nemet nyelvkonyvet ajanlom. Minden lecke vegen szogyujtemeny van.
2015. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én német tanárom mindig erre esküdött: Szavakat írsz listára (5-6), és a tapadós papírt ráragasztod a lakásod különféle pontjaira. Bejárati ajtó, hűtőszekrény, wc tartály, stb. Soha nem próbáltam, mert nem kellett, de elméletileg nagyon jó. A már megtanult listákat cserélgeted persze.
2015. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezt a tapadós papírt ki fogom próbálni.
2015. dec. 19. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Kombinald a weboldalt a szotarral. Tanulj egesz mondatokat is, olyanokat, amiket parbeszedben/egy adott szituacioban hasznosithatsz.
2015. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2015. dec. 27. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!