Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti hisztek a távkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hisztek a távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En igen :)
2015. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1,5 évig életem távkapcsolatba. Nem lehetetlen a dolog :). Persze sokkal nehezebb de mindegy hogy távkapcsolat vagy nem az két emberen múlik.
2015. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

En igen, mar 3,5 eve elunk tavkapcsolatban a parommal :) Nehez de nem lehetetlen amig van: bizalom,huseg,szeretet

18/L

2015. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

csak távkapcsolataim voltak. igaz pasi vagyok. de aki lányokkal felmerült a helyzet, egyik sem futamodott meg. több kevesebb sikerrel mindig volt mód találkozásra és együttlétre KOMOLY kapcsolat esetén is.

más kérdés h mostmar nembiztos h belemennék...így idősebb, érett fejel.


meg van azert egy felső hatar nekem pl 100 km volt régebben. akkor még busszal jartam szal jah...


mostmar a kényelem fontosabb, hiabaa van kocsim nem szivesen jarnek 100 km re tőlem udvarolni...

2015. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen.:) Nálunk szerencsére jól működik.
2015. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És mennyit tudtok találkozni?
2015. okt. 19. 14:22
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

"Igen.:) Nálunk szerencsére jól működik."

Ja, a pasi simán félre tud dugni.

2015. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A probléma a távkapcsolattal, nem csak szerelmi téren, hogy jó esélyel idealizáljuk a másikat, ami ugye nem szerencsés.

Párkapcsolati téren kínzó lehet a szerelmünk távolléte, és könnyen elkezdhetünk féltékenykedni.

Ugye hosszan tartó távkapcsolat nincs vagy összeköltözés lesz belőle vagy szakítás.

2015. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

próbáltam, igaz úgy hogy időnként volt lehetőségem viszonylag a közelében is lakni (ilyen kétlaki létet éltem akkoriban).

de még így is isteni szerencsém volt, mert ugye leszbikusoknak nagyon nehéz párt találni, stb.


nem volt jó. skypeon töltöttem a fél életemet, és sok beszélgetésünk vitába fulladt, mivel írásban az ember nem tud úgy kommunikálni mint szóban.

hónapok után jöttünk rá, hogy ki milyen ember is igazán, és hogy nem is illünk össze.

2015. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!