Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Szerelmes vagyok egy lányba, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet:Van egy lány osztálytársam aki ráadásul a padtársam is.Gyakran beszélgetünk, facebookon is, hogy kedvel az nem kérdés, mindig pusziszkodással köszönünk el egymástól, facebookon is van hogy sziveket küld nekem, meg néha suliban mikor mellette ülök van hogy hozzám bújik és ölelget.Csak az a gond, hogy ő, hogy is mondjam ilyen természetű, hogy néha ezt más fiúkkal, köztük haverjaimmal is csinálja ezt az osztályban (őket is puszilgatja, hozzájuk bújik, de talán mintha velem intenzívebben csinálná ezt), és most tudom hogy hülyén fog hangzani de ilyenkor reflexből próbálok neki hülyéskedni vagy viccelődni hogy visszajöjjön hozzám.Az utóbbi egy hónapban egyre jobban érzek iránta valamit, ha a közelemben van izzad a tenyerem és remegek az izgalomtól, szinte a nap 24 órájában rá gondolok.Nem tudom hogy mondjam meg neki, mert egyáltalán nem tudom, hogy ő is érez valamit, vagy csak barátként kedvel?Még soha senki iránt nem éreztem így.Kérlek javasoljatok valamit mert totál tanácstalan vagyok.És bocsánat ha kicsit érthetetlen módon fogalmaztam meg, remélem azért érthető.Köszönöm előre is a válaszokat!


18/F



2016. jan. 16. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
18 éves vagy és még van olyan hogy padtárs :o
2016. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jólvan látom a lényeget megértetted xD
2016. jan. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!