Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy még...

Honnan tudhatom, hogy még szeret engem? Miből szűrjem le? És mit tesz ilyen esetben 1 szerelmes férfi?

Figyelt kérdés

a barátom 7végén nagyon megbántott engem:(

nagyon összevesztünk... tegnap próbált keresni 2x...de nagyon megvoltam/vagyok sértődve, nem beszéltem vele...

Nem tudok már benne megbízni...de szeretem, és fáj:(

de mégis, honnan tudhatnám hogy szeret még engem? Mik a jelei?

Jólenne féltékennyé tenni, vagy hogy érezze, hogy nem bánkódom miatta... pedig de:(

Én nem keresem őt, msnre sem megyek fel.


2010. nov. 1. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

És mivel bántott meg ennyire? Jó lenne tudni, hogy mennyire komoly a dolog. (Az arányok miatt.)

A féltékennyé tevés nem mindenkinél válik be, van, akinek hányingere lesz a szeretett embertől, úgyhogy jobb, ha vigyázol ezzel.

2010. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így elég nehéz lesz bármit is megtudni, ha nem állsz szóba vele.

Egyébként az, hogy szeret-e, nem olyan, amit egyszer valahogy leellenőrzöl, aztán úgy marad. Hosszabb idő alatt, több történésből derül ki.

Lehet, hogy nem fog tetszeni, amit mondok, de az ilyen "meg vagyok sértődve, juszt se mondom meg neki, mit érzek, inkább manipulálom" hozzáállás semmi jóra nem vezet. Ugyanis senki nem szereti, ha manipulálják, akkár féltékennyé tevéssel, akár mással. Lehet, hogy most éppen elérsz vele valamit, amit akarsz, de hosszútávon nem válik be, mert a másik emlékezni fog rá.

Inkább beszélj vele értelmesen, indulatok nélkül és őszintén.

Sok szerencsét kívánok!

2010. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem egyszer bántott meg az exem,és utána próbáltunk még kibékülni,de ott maradt a tüske bennem és már nem éreztem jól magam a kapcsolatban.Folyton csak arra a mondatra tudtam gondolni amit akkor vágott a fejemhez amikor megbántott,és ez besötétítette az együttlétünket.Megtett volna mindent értem,még gyűrűt is vett ,hogy eljegyez de már én ábrándúltam ki belőle.Pont Valentin napon szakítottunk.Nem tudom milyen szinten bántott meg a barátod,mennyire érintett mélyen téged,de még mielőtt féltékennyé akarnád tenni őt,és rá akarsz jönni ,hogy szeret-e téged,először gondold át,hogy te mennyire szereted őt ,hogy érdemes e törni magadat ha ilyen inzultusok érnek mellette.
2010. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha TE így viselkedsz, te vagy az, aki nem szerelmes. Ez csak az egód.
2010. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire megbántott és rosszul esett és nem kért bocsánatot, akkor nem biztos hogy szeret.

de kicsit megmásítva leírhatnád hogy milyen jellegű dolog volt amivel megsértett.

2010. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az történt hogy ottaludtam nála szombat éjjel. és ő őszintén(?) elmondta hogy a volt csaja kért tőle 1 filmet, de ő mondta hogy neki nincs meg a film és ennyi volt a beszélgetés. Előtte, nekem azt mondta hogy a lányt letiltotta msnről, de ezek szerint nem...

na nem hittem neki, irtam a csajnak 1 levelet, a lány nemtudta kivagyok, leirta hogy ő már 1éve nemis találkozott a pasimmal, és egyáltalán nem tartják a kapcsolatot.

TEHÁT NEMHISZEM HOGY MEGCSALT VELE. MERT A LÁNY AZTSE TUDTA KIVAGYOK, IGY IRHATTA VNA AZ IGAZAT IS.

Én nagyon féltékeny vagyok, szoval nemhittem a barátomnak, adtam neki 1 pofont, és éjjel el akartam menni tőle, de nem engedett, próbálta elmagyarázni hogy én tőlem ŐT nem vehetik el, és hogy ő őszinte akart lenni velem, és bizzak meg benne, mert már lerázta a lányt.

Tegnap a huga segitségével beléptem a pasim msnjére, igaz a lány tényleg nincs már fent neki, megnéztem a partnerkarbantartóban is...

de a pasim megváltoztatta a jelszavát mert sztem rájött, hogy vki turkált benne:S

Tegnap keresett, én mondtam hogy hagyjon békén, nagyon megvoltam sértődve, mégis megnyugodtam hogy már nincs fent neki a lány, letiltotta és leis törölte.


De reggel mikor felkeltünk együtt, próbált velem beszélni még 2x, mielőtt eljöttem tőle, és ölelt is és reggel is arra keltem hogy ölel, de eltoltam. Amikor el akartam jönni tőle éjjeli1kor boxerba futott utánam az utcán kb 3x.

szóval tegnap óta nem keresett... de fentvan msnen, lehet h engem vár, de én már nemtudok bizni benne:( nemtudom mit higgyek. ELFELEJTEM, JOBB LESZ IGY:(

2010. nov. 1. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hát te segg hülye vagy. felejtsd is, jobban fog járni a srác.

18/l

2010. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!