Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitől függ, hogy ki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy ki tetszik és ki nem?

Figyelt kérdés

16/F vagyok. Mostanában gondolkodtam el azon, hogy van néhány lány, akik messze nem tökéletesek. Tehát se alakra, se arcra, se személyiségre. Mégis valamiért iszonyatosan 'vonzódom' hozzájuk.. Tehát van egy csomó sokkal szebb és esetleg kedvesebb-műveltebb lány, de valamiért mégis ők jobban tetszenek.. És egyszerűen nem értem, hogy miért..

Ma mellém ült a buszon az egyik ilyen lány és iszonyatosan kellemes érzés volt már csak az, hogy mellettem ült..

Nem általánosítok, mert azért többségben a szép lányok tetszenek-vonzanak, de akad 1-2 kivétel és egyszerűen nem tudom megfogalmazni, hogy miért..


2016. jan. 19. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kémia... Ne keresd a valaszt
2016. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez bonyolult oan is van h nem tecik utana mégis:D
2016. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#01-nél a pont, ez egyszerű kémia. ⨣


Nem te vagy egyedül így. Ha mindenkinek csak a szép lányok tetszettek volna, akkor a világ legkövérebb nője soha se ment volna férjhez ⩃.


Nincs ezzel semmi baj. Én például egy lányban a tökéletes lelki szépséget keresem. ቃº. A külseje nálam csak mellékes, még a legrondább lánnyal is letudnék feküdni, amennyiben rendes lány. (persze a ronda az nem azt jelenti nálam, hogy mosdatlan, büdös, stb. ྫྷ).

2016. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!