Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az almok valora valnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az almok valora valnak?

Figyelt kérdés
tetszik a padtarsam ,a tavaj utaltuk egymast , mostmar ugymond legjobb haverokvagyunk egeszen nyugodt amikor a kozelemben van , megengedi hogy ratamaszkodjak vagy fesuljem a hajat meg a szulinapjan adtam neki egy kartyat es veletlenul szajra puszit kaptam , de erre nem figyelt fel ugy mint en vagy is neki ment tovabb az egesz en egy ideig elmelkedtem rajta , es hat o nemreg szakitott a baratnojevel ...mondtam neki ra par hetre hogy tetszik nekem de azt mondta hogy neki egy ideig nem kell lany es meg szereti az exet(aki megcsalta) , szoval azt almodtam az este hogy osszejottunk ...valjon valora fog valni ?
2016. jan. 21. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
En egy ekezetekkel teli vilagrol almodom... Szoval nem, az almok nem valnak valora...
2016. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ezek a vágyaid. Ha teszel értük, akkor TALÁN valóra válnak.

Érdemes magyarul is megtanulni közben, mert sikeresebb leszel az életben.

2016. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves 3/4 valaszolo , Romaniai vagyok es roman szekcion vagyok es a helyes iras magyarul kicsit nehezebben megy , remelem megerted ...
2016. jan. 23. 12:59
 6/7 anonim válasza:
Lehet kicsit későn válaszolok, de ha teszel az álmaidért akkor akár teljesülhet is!:) Én nagyon szurkolok neked hogy váljanak valóra az álmaid!:)) Ha szeretnél beszélgetni írj privibe;) És ne feledd azt mondják hogy az àlmok beteljesülnek!:) Bízz ebben!😊💞
2016. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"a helyes iras magyarul kicsit nehezebben megy"

Akkor telepíts magyar nyelvet is (ha már ide írsz), és használj magyar ellenőrző programot.

2016. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!