Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki szerelmes belém, én is úgy érzem hogy szeretem, de neki még van barátnője. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Osztálytársamról van szó , nagyon helyes és aranyos srác. Év eleje óta ismerem csak,mióta egy osztályba kerültünk. 1 eve van barátnője,de azt mondta hogy már vele nem olyan mint régen, sokat veszekednek,nem sok reményt lát a kapcsolatukban.. Szilveszterkor írt rám először, azóta minden nap beszélünk facebookon ☺ nagyon aranyos, azt írta nekem hogy nagyon szép vagyok, meg aranyos. Nagyon jól esett. Tegnap este megkérdezte tőlem,hogy már beleszerettem-e, én pedig mondtam hogy nem tudom (de amúgy úgy érzem hogy igen,mert állandóan ő jár a fejemben) .. Aztán ő azt írta (most olvastam el mert később írt vissza) , hogy még szereti a barátnőjét( én amúgy nem hiszem), de engem is kezd egyre jobban megszeretni,meg hogy hiányzom neki. Annyira cuki:) Volt már valaki ilyen helyzetben?:/ Mit csinálnátok a helyemben?

Köszönöm a válaszokat! Szép napot mindenkinek!

15,5/L


2016. jan. 23. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem gyertek össze, aztán a bnőjéről meg őszintén faggasd ki, aztán nézd, végső esetben egy hármas se rossz ám, és manapság ilyeneken már nem is szabad fennakadni (sőt, még csak nem is fiú akit még melletted szeret, tehát aggodalomra semmi ok, izgi egy trio, én mondom neked).
2016. jan. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 theazombiee ***** válasza:

Felejtsd el kislány. Azt mondta, hogy szereti a barátnőjét.

Ebben az egészben a szegény, mit sem sejtő barátnőt sajnálom. Attól, hogy azt mondta, hogy szép vagy meg aranyos még nem szerelmes beléd. :D

2016. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pfejj.....undorítóak vagytok mindketten. Pfejj....szégyen....Várd már meg míg szakítanak ember....Hihetetlen....meg az a csávó is...
2016. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo : ilyenbe nem megyek bele xd

2. Valaszolo: irtam is felul: mondta hogy szeret,csak nem tudja mit csinaljon...

3. Valaszolo: miert lennenk azok? En meg aztan foleg nem ertem hogy miert.. Szeretem ot, o is engem. Igazan nem tehetek rola,de o sem.

Koszonom az ertelmes , hasznos kommenteket!

2016. jan. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!