Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok melyik pasitípusért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok melyik pasitípusért vannak inkább oda eközül a kettő közül?

Figyelt kérdés

Mindkét esetben szeretnivaló,romantikus,illedelmes a pasi de egyvalami az elején mégis különbözik,ismerkedés elején mikor még nem mondtátok a másiknak hogy szeretlek van két típus:


1.kicsit félvállról veszi a dolgot és olyan mintha neki teljesen mindegy hogy sikerül e összejönni veled vagy nem,de ugyanakkor jó vele beszélni,megvárja hogy te írj rá előbb legtöbb esetben,de néha vannak ilyen odavagyokérted hullámai mikor kimutatja a csajnak hogy neki csak ő kell


2.aki teljesen azt akarja hogy összejöjjetek és folyamatosan teper,nem akar semmit se elrontani de néha pont ez sikerül neki,sokszor túlságosan is kedves és helyeslő ami valahogy gyengeséget sugall vagy nemtudom,ilyen aranyos


Ha tudtok rajt pontosítani akkor hajrá✋


Én a 2.típus vagyok csak azért tettem fel a kérdést. Idővel feltűnt hogy a csajok azok után mennek jobban aki nem veszi olyan komolyan a dolgot.

Kipróbáltam magam egyszer az 1.-es típusként és a csaj sokkal gyakrabban kereste a társaságom.

Kíváncsi vagyok itt a véleményekre.

Korotokat is irjátok.



2016. jan. 26. 20:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha akarjátok indokolhatjátok is
2016. jan. 26. 20:56
 2/16 anonim ***** válasza:
2-es típus jön be, teperjen csak! Ameddig azok a szavak igazak, és tényleg így gondolja, akkor teljes mértékben a 2. a nyerő. :)
2016. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányok 95%a az 1-est választja.
2016. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A kettø között. Ñem bírom ha ñagyoñ rám vañ tapadva. De ha félvállról veszi....az sem jó, mert ñem tudom biztosra hogy akar e valamit egyáltaláñ.

Írjoñ ø is, azért hogy láthassam azt hogy foñtos vagyok ñeki, de ñe miñdig, hogy tūñjöñ elérhetetleññek.

2016. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2-es, de csak ha nem akaszkodik teljesen rám
2016. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2-es jön be.

De sajnos olyan srác tetszik - nem, határozottan nem ezekért a vonásaiért- aki 1-es.

Bár inkább 2 lenne:( Így elég nehéz eldönteni, mit tehetek és mit nem.

Ha írok, nagyon kedvesen válaszol és nem fojtja be a beszélgetést, személyesen is jófej és érződik, hogy tetszek neki, de méégse tesz semmit. De ha ignorálom meg kivan..

2016. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Arany kozeput! :D

Beszelgetesnel ne masszon bele rogton a szemelyes terembe, de kezdemenyezze a beszelgetest. Jo ha keresi a tarsasagom, de az kevesbe, ha mindig tudni akarja eppen hol vagyok.

Ha nagyon valasztani kell, akkor a masodik :) Bar nem vagyok annak a hive hogy a "fiu teperjen"- ha egyenloseg van, hol fair az hogy csak o szenvedjen egy kapcsolatert? :D Az udvarlas szep es jo, de en is megteszem amot tudok.

Szerintem a baratom is a kettes tipus volt anno, 17 evesen viragott hozott egy randira, most az kinek nem kell? :D

2016. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is a 2. jönne be, de csak akkor, ha azért nem "fojt meg" és teper túlzottan. Szóval mértéktartóan a kettes a nyerő. :)

19/L

2016. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Leginkabb egyik sem.
2016. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a lányok többsége a másodikról álmodik, mert az olyan romantikus és vonzó, hogy a fiú udvarol, epekedik, oda van értük, a lábaik előtt hever. de általában mégis az elsőt választják, mert az elérhetetlen, kiismerhetetlen, akiért küzdeni kell, mert őt nem érdeklik annyira, az mindig sokkal vonzóbb és férfiasabb is, mintha csak felkínálkozik nekik...
2016. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!