Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne fagyjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne fagyjak le és tudjak témát felhozni, hogy ne legyen kínos csönd?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik és néha egy kicsit beszélgetünk is, meg szokott mosolyogni, hogyha köszönünk egymásnak.(ez szerintem egy kis jel, hogy én is tetszek neki(legalábbis remélem:/)) Na mostanság a beszélgetésünknél konkrétan lefagyunk:D vagy csönd lesz. És akkor lehet, hogy ez miatt nem is illünk össze mert néha nincs közös témánk? (sajna nagyon beleszerettem a lányba:/) Írásban még egyáltalán nem beszélgettünk. És nem is merek ráírni. Lehet, hogy ő se? Nem tudom össze vagyok zavarodva:(((

#kínos csend #össze illés
2016. jan. 27. 22:17
 1/9 A kérdező kommentje:
15/F
2016. jan. 27. 22:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha lefagysz kezdj el bokolni kozben nezz korbe h mirol is tudnal vele beszelgetni pl egy grafiti vagy barmi ilyesmi kerdezd meg pl h tetszenek e ezek a rajzok meg ilyenek stb talald fel magad
2016. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezgess felőle, kérd meg, hogy meséljen magáról, az életéről, hobbijairól, stb. Vagy dicsérd meg a szemét/haját/ruháját, azzal is elindulhat egy beszélgetés. Csak csinálj valamit, különben nem fogja érteni, hogy mit akarsz tőle. A lányok nem szeretik a töketlen srácokat.
2016. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig sok barátnőm volt csak nála fagyok le valamiért. De köszi a tanácsokat.
2016. jan. 27. 23:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Ráírni érdemes lenne szerintetek?
2016. jan. 27. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaza van a 1-esnek és 2-esnek

Persze nyugodtan írj rá!!!! Sztem ezt várja már mióta..... :D

2016. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rendelj kaját:'D
2016. jan. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Keress utána a közös témának.


Ráírhatsz és kötetlenül beszélgethetsz vele a kedvenc csapatotokról, film stb.


Tényleg hivvd el moziba, nagyon jó filmre, és utána már lesz miről beszélni.

2016. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hamarosan úgy is kijön a Deadpool...
2016. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!