Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tetszek soha senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek soha senkinek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok annyira csúnya, jó nem vagyok egy szepségkirálynő, de csúnya sem...

Belsőleg a visszajelzesek alapján vicces és jolelku vagyok

Jó tanuló is vagyok..

És olyan rosszul esik mikor egy csomó fiú ramirt, hogy milyen szép a barátnőm, hogy hívjak



2016. jan. 29. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz lessz megmondani:)
2016. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ehhez muszáj egy kép...de tényleg :) Ha küldesz, tudok segíteni.
2016. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen típus vagy, nem vagy szép, vonzó nekik, gondolom, hogy rosszul esik, én is így vagyok ezzel, de ne ess azért kétségbe, nőként könnyebb helyzetben vagy.
2016. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kéne kép. Látatlanba nem tudjuk megítélni, hogy jogos-e a felháborodásod.
2016. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát kép nélkül tényleg elég nehéz de annyi biztos hogy ha szép karcsú vagy akkor csak peched van normális fiúk már rég lecsaptak volna rád ha meg már "teltebb" egy picit is akkor jogosan mondhatják amit mondanak mert a teltebb lányok jóval kevesebb fiúnak vonzóak és azok sem feltétlenül jóképűek (tisztelet persze a kivételnek)
2016. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Normál súlyban vagyok,de amit a fiúk normálnak neveznek az a sovány kategóriába tartozik..egyik barátnőm max. 40 kg és azt mondják rá hogy normál,de csont és bőr szóval nem tudom...egyébként a velem egy súlyban levő lányok is sok fiúnak bejönnek és szerintem nem szebbek nálam,de lehet a kisugárzásuk jobb :s
2016. jan. 29. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt meg tudom cáfolni, hogy a teltebb lányokat nem keresik annyira. Rajtam speciel 3-5 kiló felesleg van (amit le szeretnék adni mert zavar), és rohadt helyes a párom:DD

Meg volt egy o.társam csaj, aki már a "telt" kategória felett van, és imádták a fiúk mert olyan volt a kisugárzása:).

De amúgy nem tudom hány éves vagy, de fiatalon a fiúk sajnos hajlamosak dagadtnak nevezni már azt is akin van 2 kiló (tisztelet a kivételnek), de ezt már idősebb fejjel valamennyire kinövik.

De amúgy meg kép nélkül tényleg nehéz megmondani, de ne aggódj, előbb-utóbb úgyis lesz valaki:)

2016. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha már képet nem adsz, kérünk egy részletes leírást.

Testmagasság, súly, mellbőség, csípőbőség, lábméret, szemszín, hajszín stb... :D

Mintha egy vaknak próbálnád leírni, hogy hogy nézel ki.

2016. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!