Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csunya vagyok, senkinek nem...

Csunya vagyok, senkinek nem tetszek. Kulsorol itelnek meg. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Voros vagyok. Szam folyamatosan ugy all mintha szomoru lennek. Az elet minden teruleten tokeletesen boldogulok. Tanulas munka vagy karrier. Aki megismer az nagyon szeret, csak sajnos kulsorol itel es senki nem ismer meg... tul oszinte vagyok.. mindenki szemebe nezek es ettol meg ilyednek. nincs eselyem sem. Sok baratom van de mind fiuk... ugy hianyzik mar a szerelem, es egy lany akit minden nap olelhetek.

Mar elkeseredesemben irok. :( egy ideje elkeztem sportolni , futni es tajboxra fogok jarni. Ez picit segit de nem tudom meddig... kritizalo viccelodo faszok irasa nemerdekel. Telorol irok kerlek helyesirast nezzetek el nekem! 20f koszonom aki segit.


2015. márc. 29. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ronda vagy semmi sem segít. Én is az vagyok, és még alacsony is, szóval nem csoda, hogy 28 évem alatt még egy lány sem volt hajlandó velem randira jönni. Csak egy sima randi, de még arra sincsen esélyem, mert annyira ocsmány vagyok.
2015. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rossz egy érzés hogy senkinek sem kellesz :( sajnos segiteni nem tudok! :/

Van egy osztálytársam aki nagyon normális de neki sem jön össze.

2015. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
köszönjük napi síró kislányunk rovatá olvasták te luzer!
2015. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz továbbra is és ne add fel! :) Hidd lesz valaki értékelni fogja még azt , amilyen vagy
2015. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem a megjelenés az ami döntő ilyen szempontból. Én ezt nem beképzeltségből mondom, nem vagyok csúnya, de így is csak egyetlen komoly barátnőm volt és 27 vagyok. A lányok ezt szerintem lesz@*ják, hogy mennyire vagy jó képű. Nekik a fellépés, és a bátorság, kedvesség, önbizalom, meg az hogy boldog vagy amúgy is nélkülük (ez furán hangzik, de így van) meg ezek a dolgok amik fontosak. De ha rám hallgatsz nem igazán foglalkozol ezzel a dologgal, mert nem lesz jobb neked sem attól, hogy frusztrálod magadat. És jó ha tudod, hogy nem biztos, hogy boldogabb mint te vagy.

Szóval fel a fejjel. Sportolj tovább, csinálj dolgokat, célokat amik egész emberré tesznek (én pl. lefogok Bp-ről bicajozni a tengerhez, mert még nem láttam). Járj el táncolgatni, meg ilyenek. A lányok meg ha látják rajtad, hogy te neked jó így ahogy vagy majd maguktól fognak jönni. Sok sikert! :)

2015. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3-as fiú, csak lánynak adja ki magát.
2015. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!