Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szerelmes-e belém a mellettem ülő osztálytársam?

Figyelt kérdés
Majdnem minden órán mellettem ül, és a múltkor 1nap alatt 3-szor hagyta ott a tolltartóját mellettem, hogy én vigyem utána. Órákon mindig nagyon közel húzódik a székével. Ő már tudja rólam, hogy szerelmes vagyok belé.Lehet, hogy én is tetszem neki????
2012. dec. 7. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj neki egy szívecskét és ha belerajzol egy nyilat akkor szeret, ha nem rajzol bele nyilat akkor nem szeret.
2012. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
de jó volt általános iskolába járni :)
2012. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Órákon mindig nagyon közel húzódik a székével."

Lehet, hogy csak épp dogát írtatok és puskázni akart rólad...

2012. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Belém szerelmes volt annó a padtársam, de nekem nem tűnt fel. Azt hittem, hogy csak nagyon jó barátok vagyunk :)
2012. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én a padtársammal folyton egymáshoz simítottuk a lábunkat, tudtam hogy ilyenkor piszkos gondolatai vannak, de valahogy jól esett :)
2012. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak:

NEM, mert jó tanuló, és szerintem okosabb is nálam

Amúgy nagyon köszi a válaszokat. A szívet lehet hogy megfogadom. :)

2012. dec. 8. 23:04
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma az egyik órán feltűnően elhúzódott tőlem, de később hozzáért a lábával az enyémhez :)

Ez mit jelenthet?

2012. dec. 10. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj, jaj, jaaaj ne fárassz már, ahelyett hogy egész nap ezen filozofálgatnál, tehetnél valamit ha már adott neked a lehetőség. Mit jelent, hát vagy azt hogy véletlen, vagy hogy ő is a gyerekes játékok százait űzi.
2012. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát a padtársak 85% ba beszélgetnek vagy töb ritka h oan ül meled aki nem, de ha mered kérdezd meg töle h jártok e, én nem merném:(
2014. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez az otolso kerdesre csak azt om mondani h osztáylfönökömet veletlen ugy akasztotam el h a labam a pad elot vokt:S
2014. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!