Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek vannak...

Van itt valaki akinek vannak emlékei előző életéből vagy legalább ismer olyan embert akinek van? (Szkeptikusok kíméljenek)

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/138 anonim ***** válasza:
92%
Én ismerek valakit, ő többször álmodott azzal, hogy ráomlik a ház bombázás miatt gyerekként. Meg sokszor félt ébren is attól, hogy ráomlik a ház. Aztán kiderült, hogy egy előző életében így halt meg, a háború alatt. De ő nem emlékezett konkrétan, csak álmodott. Aztán egy szakitól tudta meg, mi van.
2016. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/138 A kérdező kommentje:
Remélem létezik a reinkarnáció, a testvérem 2 éve meghalt, én 20 éves voltam ő 23, hirtelen diagnosztizálták a rákot nála, 3 hónap alatt elvitte szegényt, sokat álmodok azóta vele, meg időnként érzem is, mintha itt lenne!
2016. jan. 16. 20:09
 3/138 anonim ***** válasza:
86%

Volt itt a környéken régebben egy kisgyerek.

Állandóan valami öregemberről beszélt, épp hogy megtanult beszélni.

Az öregember hogy nézett ki, hol lakott, milyen rokanai voltak, kik voltak a barátai, mivel foglalkozott.

A szülők kezdték unni a dolgot, elvitték pszichológushoz.

Elsőnek képzeletbeli barátra gondolt, de valahogy képbekerült a reinkarnáció is.

Vagyis ahogy elmesélték a szülők.

Az szülők felírtak mindent, amit a gyerek folyton beszélt.

Majd felkeresték azt a helyet, amit folyton emlegetett a gyerek.

Ott élt egy ember, akit úgy hívtak, akkor halt meg, amikor a gyerek mondta, azok voltak a barátai és családtagjai, amiket a kisgyerek leírt.

Mikor ez kiderült, senki nem tudja mi történt utána, mert a család azonnal külföldre költözött, soha senki nem látta őket.

2016. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/138 anonim ***** válasza:
82%

Halottam én is ilyenről vannak elég sokan is akik állítják, hogy ez valóság! Vannak rá közvetett bizonyítékok is:


1. DeJaVű érzés.


2. Gyermekek akik emlékeznek előző életeikre!


3. Regressziós hipnózis

2016. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/138 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos, nagyon konkrét álmok (pl. abból tudtam meg, hogy két ország határát csupán egy patak alkotja, és a valóságban utánanézve annak a két országnak valóban egy patak a határa szinte végig), emellett nagyon furcsa érzések olyan bizonyos távoli, számunkra egzotikus és nagyon különböző városokkal/tájakkal kapcsolatban, ahol soha nem jártam, mégis egy nagyon mélyről fakadó kötődést érzek irántuk.


Ennél konkrétabb nincs, bár örülnék, ha lenne.

2016. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/138 anonim ***** válasza:
59%
Nekem még ebben az életben sincs túl sok emlékem, nehogy az előzőben.
2016. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/138 A kérdező kommentje:
Trollok ne írjanak! A többieknek köszönöm!
2016. jan. 16. 22:55
 8/138 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom, ami a testvéreddel történt! De ha van is reinkarnáció, az már nem a testvéred lesz, illetve lehet a világ másik felén is. Amúgy én is hallottam olyat, hogy valaki elment egy idegen országba nyaralni, és ismerte a helyet, pedig sosem járt ott. Vagy van, aki hirtelen elkezd folyékonyan beszélni egy idegennyelvet, amit sosem tanult és mikor abbahagyja, nem emlékszik. Olyan is van, aki álmában fest, zenét szerez stb. Ezeket mind az előző életekhez kötik.
2016. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/138 anonim ***** válasza:
29%
Én hallottam egy ismerősömtől hogy előző életében ismert egy embert aki az előző életében ismert egy embert akinek volt előző élete. Szóval fúúú!
2016. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/138 Laylah ***** válasza:
21%
Jelen. Három töredékem van előző életekből. Ha érdekelnek, akkor privát üzenetben írj.
2016. jan. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!