Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life10 kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba de gyávavoltam és az egyetlen jó pillanatot elrontottam most már más barátja van de tudom, hogy a barátja hamar dobja majd őt mit csináljak? Hogyan lehetne a barátnőm?

Figyelt kérdés

2016. febr. 4. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy dobni fogja?

Hát talán bátrabbnak kéne lenned, es beszélgetni kéne vele, akkor mikor már nincs barátja. Most semmikép ne kavarj be neki, mert a saját lehetőségednek akkor megint újra integethetsz.

2016. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jót akarsz magadnak akkor ne szólj bele az ügyeibe, persze tartsd vele a kapcsolatot baráti szinten, de semmiképp ne nyomulj rá erőteljesen, csak légy a barátja, de ne is hagyd hogy a papucsa legyél, és ne is engedd hogy kihasználjon ha tudja hogy szerelmes vagy belé. Ha véget ér a kapcsolata a barátjával akkor légy mellette, vigasztald ha a helyzet úgy hozza de semmiképp ne nyomulj, ne legyél mindig a sarkában és nem kell folyton neked ráírnod vagy felhívnod szépen légy mellette mindig. Ha kitudtok mozdulni menjetek el időnként legyetek el jól, nevettesd meg sokat és akkor amikor úgy érzed apránként elekezdhetsz lépni felé, de ne nyomulj rá hirtelen mert észreveszi és az rosszul is elsülhet.
2016. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Azóta már a barátnőm ;-)
2017. aug. 18. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!