Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom egyszeruen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom egyszeruen nem szeretni es ez miatt mast se, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
3 eve szakitott velem az exbaratom. Annyira imadtam vele lenni.. Azota is sokat beszeltunk de csak fbon mert nagyon messze vagyunk egymastol ugyanis olyan kozepiskolaba van ami a hatarnal van. Es tokre kedves velem,neha meg bokol is. Meg volt mikor telefonon is beszeltunk. De egymassal sose beszeltunk szerelem temarol. Karacsonykor is meg mindig mikor van valami mindig ir. De mar 2 hete nem irt semmit es nagyon hianyzik,csak annyi h azt irna h szia. Es a legrosszabb az egeszben hogy mar probaltam mas parkapcsolatot,behitettem magammal h mar nem szeretem ot,es mast szeretek,de nem ment. 3 fiuval mar igy voltam. Nem tudtam szeretni oket csak ot. Mit csinalhatnek?

2016. febr. 7. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden esetre nagyon durva az eseted.

Semmiképp ne erőltess más kapcsolatot, mert csak összetörnéd a fiuk szívét.

Előbb lépj túl rajta, nehéz lesz!

Szakitsd meg a kapcsolatot az exeddel, ne gondolj rá, foglald el magad, nem tudom tanulsz-e vagy suliba jársz, ne adj magadnak időt gondolkodni! Mindig foglald el magad. Terelgesd a gondolataidat. kezdj új életet! Változtass a megjelenéseden, az oltozkodeseden, kapcsolódj ki, szabadulj meg a stressztől, csinálj egy görbeestét! Kezdj el valami hobbit!

És egy idő után azt fogod észrevenni, hogy ehhez nem kellett Ő.

Ez nem 1-2 hónap lesz, igénybe vehet több évet is akár, de utána végre tiszta lesz a fejed. És készen állsz más kapcsolatokra!

Sok sikert, és kitartást!

2016. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2016. febr. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!