Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnam elfelejteni? 18/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam elfelejteni? 18/L

Figyelt kérdés
Kerlek Titeket a lenezo valaszoktol kimeljetek. Itt szeretnek toletek segitseget kerni,hogy hogyan felejtsek el egy sracot. O 20 eves 2 eve nyaron talalkoztunk eloszor azutan meg tobbszor, de sajnos nem lett belole kapcsolat es termeszetesen ez nem rajtam mult. Neki nem volt kapcsolata, nekem viszont volt egy ,ami nem jol vegzodott,mivel a masik sracot szerettem. Szeretem most is. Eleinte boldogga tett, de a haza utaimon latom azokat a helyeket ahol voltunk, es vissza tor minden emlek. Mikor egy percig nem gondolok ra, ram ir h miujsag vagy latom az utcan... Es ujra kezdodik az egesz. Olvastam sok helyen h menjek el futni, mozizzak, de barmit csinalok o jar a fejemben. Ha a barataimmal vagyok bulizok akkor is csak ot keresem. Mar mindent ki probaltam. Ot is vissza akartam szerezni, de alig ir vissza ha en irok neki vagy nem jon el azokra a bulikra ahol en vagyok. Nem jon el talalkozni. Igy arra jutottam hogy elfelejtem, de nem megy..mar 2 es fel eve. Azzal kelek reggel,hogy ma hatha. Es azzal fekszem le. Sajnos a szivemmel nem tudok mit tenni. Az eszem meg mar gyuloli. Mit tudnek tenni? Stresszel teli az eletem,ugy ,hogy pszichologushoz is jarok.
2016. febr. 7. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy megy a leghamarabb, ha ismerkedsz másokkal.

És akkor ahogy átéled a romantikus pillanatokat másokkal úgy szépen elfelejtődik a régi srác.

2016. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!