Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem? Még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Még mindig szeretem, nem merek vele beszélni. Nagyon megbántam. A többi lent.

Figyelt kérdés

Kezdjük a legelején.. Szilveszterkor bejelöltem a volt barátom, szilveszter másnapjan már vissza is jelölt olyan d.u.-án négy-öt körül. Bocsánatot kértem tőle mert múlt nyáron eléggé rosszul mentünk el egymástól. Ami után megírtam az üzenetet, megvártam hogy elküldje és kitöröltem ismerőseim közül. Aztán ő másnap hajnalban reagált rá, olyan hajnali kettő körül. Elkezdtünk beszélgetni, aztán első nap hajnali négy-ig beszéltünk. Azt mondta hogy velem egy nap alatt annyit írt mint mással két hét alatt, na de ez lényegtelen. A barátnőimnek meg egésznap sírtam hogy szeretem még mindig, aztán utalgattam rá, rávettem egyik nagyon jó barátnőm hogy írjon rá, és adjuk elő azt hogy nem ismerjük egymást, hanem csak még nyáron bejelölt és így ennyi. Aztán ráírt a barátnőm, kiderült hogy ő is szeret még. Közben a barátnőm egyfolytában adta le a drótot hogy mi hogyan. Aztán egyszer csak megkérdezte hogy még szeretem-e? Én meg mondtam neki hogy igen, és ő is megmondta hogy igen. Na és a barátnőmnek azt írta hogx célozgatott már rá, csak még nem állt készen hogy bevallja nekem, (ahogy én sem mertem neki..) na de a lényeg csak most jön, jó újra együtt vagyunk (vagyis márcsak voltunk..) mert történt hogy egyik nap este, kaptam egy halál hírt, hogy öngyilkos lett egy nagyon közel alló ember, én akkor nagyon kivoltam és leléptem, ott hagytam, kérdezte hogy mivan, de én nem mondtam neki semmit, hanem leléptem teljesen (így utólag vissza gondolva, nagyon megbántam meg bunkó is voltam ugy hogy teljesen kivagyok..) és letöröltem a messengert, még mielőtt elköszöntem volna tőle, megmondtam hogy senki nem fog elérni sehol és ne is keressen senki se. Egyedül azzal a barátnőmmel beszéltem aki segített. Aztán odáig fajultak a dolgok hogy összevesztem a fiúval, a barátnőmön keresztül, ő bevalotta hogy ismerjük egymást, és a fiú meg azt mondta hogy ő már nem akar semmit tőlem, mert hogy igen gyerekes a viselkedésem hogy csak így ott hagytam. És én még minsig szeretem. Nem merek neki írni hogy beszéljük meg, elmondani meg azért nem mondtam meg hogy miért léptem le mert nem akartam sajnáltatni magam. És egy más ürügyet találtam ki. És még most letérek a dologról de még azt sem mertem neki elmondani, hogy a volt barátommal (2,5 hónapot voltunk együtt) csak miatta mentem szét vele, bevalottam neki hogy nekem nem megy így ez az egész, mert nekem csak ő kell. És már most is 4 napja folyamatosan bőgök megbántam az egészet. De azért kíváncsi lennék hogy ha neki egy nagyon közeli hozzá tartozója öngyilkos lett volna, akkor ő mitcsinalna? Hogyan tudna ugyan úgy viselkedni mint az előtt?



Helyesírási hibákért meg bocsánatot szeretnék kérni, telefonról írtam bőgve az egészet..


2016. jan. 12. 18:15
 1/10 Fruzs33 ***** válasza:
Megvan a telefonszáma neked? Ha igen hívd fel,vagy kérd meg a barátnődet,hogy hozzon össze nektek egy találkozót.próbálj meg ismét kezdeményezni nála,ha még szeret téged sikerülni fog.
2016. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki csak így lelépne, én is így gondolnám, ahogy ő.

Viszont ha kapnék egyetlen mondatot hogy "Borzalmas dolog történt, egyedül szeretnék lenni!" akkor megérteném. Ha most még visszaakarod kapni, akkor mondd el neki. Ez az egyetlen lehetőség szerintem:/

2016. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, a barátnőm, 8 órára lakik tőlem, a fiú meg 1-2 órára..:(

Nem merek neki vissza üzenni sem.. Barátnőm törölte mert allítólag nem hagyta békén folyamatosan írt neki. Aztán a fiúnak az egyik üzenetét még eltudtam olvasni es ott valami olyasmit írt hogy hagyjuk ami köztünk van mert így értelmetlen.. És a többihez már nincs erőm hogy elolvassam..

2016. jan. 12. 18:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret meg es elmondod hogy a hozzatartozod meghalt es azert hagytad ott szerintem meg fogja érteni.
2016. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Őszinteség ami működőképessé tesz egy kapcsolatot ha nincs akkor ennyi volt szerintem ezt meg kell beszélni és nem bőgni amit elrontottál azt helyre kell hozni és nem bőgni felette
2016. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom tudom az őszinteség.. De nagyon kikészültem a hírtől..
2016. jan. 12. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el neki hogy kikeszultel...
2016. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam.. Es csak azt mondta hogy max siman beszelgethetunk:)) es o semmit sem akar mar..
2016. jan. 13. 15:04
 9/10 anonim ***** válasza:
O sajnalom. De ebből most tanultal hogy legkozelebb legyél oszinte a fontos emberekkel es részvétem a hozzatartozod miatt.
2016. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, ebbol talnultam😓😔 es koszonom:)
2016. jan. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!