Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik fiú szerelmes belém,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik fiú szerelmes belém, de nem száll le rólam! Mindenféleképpen próbáltam vele beszélni:kedvesen, bunkón, erőszakosan stb. Mit tegyek hogy leszálljon rólam?

Figyelt kérdés
Egyfojtában hülye ajándékokat hoz nekem (legutó pl. még egy szerelmes levelet is írt nekem). Mindig engem néz, és egyszer azt monta az egyik barátjának hogy lefeküdnevelem!!!!!!!! És töbször is próbálkozott vele hogy járjunk. Ma úgy kiosztottam, hogy csak úgy bámult, de azt mondta ismét egy barátjának hogy addig próbálkozik, amíg nem mondok igent. 10/L A fiú 11 éves.
2016. febr. 11. 18:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 4-es, mert bukott.
2016. febr. 11. 20:53
 12/14 anonim ***** válasza:

Neee. xDDDD

SZAKADOK. XDDD

Amúgy küldd el nagyon-nagyon durván a francba.

Ha nem használ szóéj apádéknak, majd ők lerendezik.

Vagy üsd meg.

6.-ban egy srác rám volt nagyon akaszkodva, mindig követett hazafelé, én meg egyszer megálltam egy parkosított részen és előukkant, megkaptam egy követ és mondtam, hogy "Vagy elhúzod a beled, vagy ezzel csaplak fejen." Beijedt és elzsalt. :D Onnantól kezdve nem mert felém lépni.

Ajánlom neked is ezt a lépést.

2016. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Na most leírok neked egy igazán jó módszert, amit az egyik fiú ismerősömtől hallottam. „Szerzel egy ku*va nagy botot, eldugod a hátad mögé, aztán ha nem lopik le, előveszed, meglengeted, és megmondod neki hogy mit gondolsz róla meg a szövegeiről. Vagy csak bevered a képét. Vagy, elküldöd a pics*ba
2016. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10 évesen semmi keresnivalód nincs itt. Bármennyire bizonygatod elég hihetetlen a történet. Ha mégis igaz, a legjobb ha a szüleid segítségét kéred.
2019. nov. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!