Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos szerelmes lettem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos szerelmes lettem de ferjnel vagyok es mar 2 eve probaltam elfelejteni az illetot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezelot 2 eve egymasba szerettunk a masikkal.en nagyon tartottam magam ahoz hogy ne fekugyunk le egymassal mert utalom a megcsalast es gondoltam hatha elfelfejtem. Kb 1 evig nem beszeltunk egymassal de most ujra talalkoztunk es ugy erzem nem birok nelkule meglenni.o nemakar talalkozni velem ha nem fogok meg mindig legekudni vele,en pedig ugy erzem akkor bele is halok. De a ferjemnek sem nem akarok hazudni,utalok hazudni.

Mit tegyek kerlek segitsetek

L



2014. szept. 13. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Miért nem szereted már a férjed?
2014. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En is ferjnel voltam mikor szerelmes lettem a jelenlegi ferjembe-6 eve vagyunk együtt,es 1 percet se bantam meg-nekem ö az igazi-jol döntöttem.
2014. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom hogy nem szeretem,csak akkor amikor a masikba lettem szerelmes nagyon de nagyon roszul eggyeztunk ,de gondoltam ha 1szer megeskuszok tortenjen barmi en eros vagyok es akkor is mellette allok.de mostmar jobban vagyunk csak en masba szerelmes ez a baj.
2014. szept. 13. 21:33
 4/13 A kérdező kommentje:
Oszinten nagyon felek elhagyni ot mert a csaladom nagyon megfog vetni emmiatt es senkim sem lesz mar ugymond de ha megint elfelejteni probalom olyan depreszioba edek hogy 1 falat kenyer nem megy le a torkomon tobb napon at
2014. szept. 13. 21:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Esek bocsanat
2014. szept. 13. 21:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Tisztességes dolog hogy semmilyen körülmények között sem csalnád meg. De csak azért együtt maradni vele mert megvetnének, hát elég nagy butaság. Túl rövid az élet ahoz hogy ilyeneken aggódj. Annyira szerelmes vagy az illetőbe akkor beszélj férjeddel, mond el mi a szitu. El lehet válni tisztességesen is, minden gondok nélkül. Férjeddel szemben is ez lenne a legtisztességesebb.
2014. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is kúlcsi kircsi, hogy nem akarsz hazudni a férjednek, mert tiszteled.


Ülj le vele, és beszéld meg, hogy mi a szitu. Hogy szerelmes lettél egy fickóba, akivel dugni akartok, de őt nem akarod elhagyni, mert tiszteled meg szereted. Betegség, gyerek nem lesz a dologból, és nem fog sokáig tartani, ezt ígérd meg neki. Mondd el, hogy nem akarod megalázni vagy becsapni őt, de most szükséged van az engedékenységére, hogy továbbra is egyenesen tudjatok egymás szemébe nézni.


Namost, ha nem akar ott helyben elválni, és úgymond a te lelkiismeretedre bízza a dolgot; és te még mindig hetyegni akarsz a kis szerelmeddel, akkor csináld meg.


Ha meg elgondolkodsz azon, hogy milyen jó emberrel hozott össze a sors, és visszalépsz a dologtól, akkor végül kiderül, hogy van lelked.

2014. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi válaszotokat, nagy segitseget jelent de meg mindig szuksegem van egy par velemenyre ugyanis a legnagyobb baj hogy nagyon sokszor probaltam elfelejteni a madikat de mindig mely depresszioba estem annyira hogy semmit nem tudtam enni. Nem tudom hogyan tudnek szabadulni ettol a vagytol.
2014. szept. 19. 11:08
 9/13 A kérdező kommentje:
Arra mar enis gondoltam hogy elmondok mindent neki de a masik kerte hogy ne mondjam el a ferjemnek tehat nagyon ossze vagyok zavarodva. Ugy erzem barhogyis dontok roszul dontok mert felek nagyon
2014. szept. 19. 11:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne féljél, ez nevetséges.


Dugni akarsz egy másik férfival, aki nem a férjed.


Tisztázd a dolgokat.



Bár... ha én a helyedben lennék - sosem lennék -, akkor rendbe tenném a viszonyomat a férjemmel, a másik tökfejt meg kukáznám.

2014. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!