Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami tanácsotok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami tanácsotok erre a fájdalmas helyzetre? 16/L

Figyelt kérdés

A legjobb barátnôm mindig is sikeresebb volt nálam, ha fiúkról volt szó. Mindig a leghelyesebb fiúknak tetszett és tetszik meg.


Úgy látom, hogy külsôben nagyjából ugyanazon a szinten helyezkedünk el, az értelmi és a kedvességi fokunk is megegyezik.

Nem irigyeltem emiatt.. csak kicsit féltékeny vagyok az érzésre, hiszen mindezek ellenére én még egy fiúnak sem tetszettem.


Ha egy átlagos, vagy éppen átlagon aluli fiúnak tetszenék, akkor annak már nagyon örülnék (ezt ô nem érti). Én nagyon sok fiút -mások szerint átlagosakat- tartok helyesnek, míg ô csak keveset vesz észre -mondanom sem kell, a leghelyesebbeket.


Már hónapok óta tetszik egy csendes, visszahúzódó fiú. Csak látásból ismerem, de nagyon megtetszett. Küldözgettem felé a "jeleket", de nem vett észre. Úgy tûnik, a barátnôm tetszik neki.

A barátnômnél nem ez az elsô eset -állítása szerint-, hogy a barátnôi által kiszemelt fiúknak tetszik meg.


Az a gond, hogy kezd neki megtetszeni ez a fiú is. Nem szeretné és bûntudatot is érez. De a fiú mégis tetszik neki, mert ô is tetszik a fiúnak.


Nagyon rosszul esik, hogy a helyes, "menô" fiúknak tetszik, de neki mégis pont az az esetlen, aranyos, mosolygós fiú tetszett meg, aki nekem már hónapokkal hamarabb.

Elfogadom, hogy nem én tetszem a fiúnak.. azt is, hogy -a jelek szerint- a barátnôm.. de azt már nem tudnám elfogadni, ha összejönnének.


Tudom, hogy nem tehet róla, hogy a fiúnak tetszik, én mégis irigy vagyok rá. Ezért most rossz embernek érzem magam.


Tudnátok valami tanácsot adni?

Nagyon hálás lennék!

16/L


2013. máj. 11. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

"Úgy látom, hogy külsôben nagyjából ugyanazon a szinten helyezkedünk el"


Nyilvánvalóan tévedsz!

2013. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha a barátnőd összejön a sráccal, akit te már 1000 éve le stipi-stopiztál, akkor hagyd ott! Szemét ribanc az ilyen!

Reméljük nem lesz ő is az...

2013. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Én a helyedben megmondanám a barátnődnek,hogy téged zavarna ha összejönnének és,h neked tetszik az a srác.

Tudom könnyű ezt mondani.. de ha a legjobb barátnőd az úgy is meg fogja érteni.

Aztán következő lépésként beszélgetnénk a fiúval..és ha egy hullámhosszon vagytok akkor meg már a többi adja magát

2013. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy a baratnodnek mas a kisugarzasa, vagy a szemelyisege jobban bejon a fiuknak. :\
2013. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan tudod, hogy nem tetszel a fiúnak? Kérdezd meg tőle, mert sosem lehet tudni. Csapj le rá te akkor, még mielőtt a barátnőd teszi. 20/F
2013. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

A barátnôm tudja, hogy mit érzek a fiú iránt és bûntudata is van az egész miatt.

Egyszerûen nem tudok mit tenni. Ez a helyzet olyan kilátástalan.

Ha összejönne vele, akkor nagyon féltékeny lennék..nem tudnám elfolytani.

Pedig eddig senkit sem irigyeltem tôle és nem is szabadna.. meg ugye a fiú választ. Örülnék ha a fiút boldogan lálátnám, de nem birnám elviselni azt, ha együtt lennének. :(

2013. máj. 11. 23:25
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Megpróbálhatsz rányomulni...
2013. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Erôltetni, nyomulni nem szeretnék. Az az elvem, hogy a fiúnak kell kiválasztania a lányt. Ha neki már eleve jobban tetszik a barátnôm, akkor elôbb-utóbb tönremenne a kapcsolatunk. Nem lehet egy fiúra ráerôltetni semmit.

Hónapokon keresztül mosolygtam rá, szemeztem vele. Egyszer -amikor verseny miatt nem voltam az iskolában egy hétig (február környékén)- felfigyelt a barátnômre és azóta engem vagy kerül a tekintetével, vagy átnéz rajtam. A barátnômre mosolyog, megnézi.. én már nem érdeklem.

2013. máj. 11. 23:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Tipikus női logika, elvárod, hogy ő teperjen, aztán lehet azt hiszi nincs esélye. A félénkeknél sosem lehet tudni, mosolyból meg szemezésből nehogymár tudjuk, hogy bejövünk nektek, nem egyértelmű, csak ti hiszitek ezt.
2013. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Basszus, ezt nagyon megtudom érteni, én is ebben a helyzetben vagyok, csak az van, hogy én lehet, hogy tetszek a fiúnak, de elég sok esély van rá.
2013. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!