Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek van ötlete?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Szóval majd fel év járás után szakítottunk a fiuval, de azóta szinte nem beszélünk egymassal.

Nekem meg mindig tetszik nagyon szeretem hianyzik. De tudom legalább is vissza hallottam h én is hiányzom neki de félek már mást szeret. Hogyan tudnám újra magamba "bolonditani"? Beszélni nem akarok vele egyenlőre, inkább kis jelzéseket adnék neki vagy magamra hívnám a figyelmet h jöjjön rá h szeret. Ötlet?



2016. febr. 15. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el,az lesz a legjobb
2016. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miért vagy saját magad ellensége? felejtsd el majd lesz más...
2016. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hagyd. Biztos nem véletlen szakítottatok.

Mi 1 hónapja szakítottunk barátommal, cseteltünk azóta párszor, de ennyi. Eleve úgy váltunk el, hogy szeretjük egymást és szakítás után visszahallottam, hogy szeret és hiányzom neki. De így döntöttünk, ez van. Szakítás után pár napig még erről beszéltünk, de fájdalmas volt a téma, inkább hagytuk egymást. Hetente egyszer cseteltünk kicsit. Én szeretem még és hiányzik is, de már nem olyan mardosó a hiánya. Megszoktam. Azt nem tudom, hogy ő hogy van ezekkel a dolgokkal, mert erről nem merem megkérdezni.

Meg hát barátok maradtunk, szóval teljesen nem veszítettem el. Jobb ez így. Talán. A bizonytalanság az, ami ebben az egészben talán a legrosszabb. Az is fájó, hogy javíthattunk volna. De ahhoz hozzáállás is kell... Na mindegy, ez nem ide vág, bocsi.

2016. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!