Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki egy olyan fiúból, akit igazából alig ismerek, mégis szeretem, de számomra kissé elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Kicsit idősebb nálam, de ez igazából nem ok arra hogy ki akarjak szeretni belőle.... de ott a másik ok: kissé elérhetetlen.... már nem nagyon bírom nélküle, és ezért szeretnék kiszeretni belőle... hogyan??

2016. márc. 1. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:

majd elmúlik, csak hanyagolnod kell őt. Ne keresd a tekintetét, se a társaságát, ne nézegesd a fb-jét meg ilyenek.

ez nekem is segítet. :)

2016. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Egyenes út ***** válasza:

#1

Nincs igazad szerintem.

#Kérdező:

Na de akkor miért nem ismered meg?Szólítsd le,köszönj neki,hívd el egy kávéra,ismerjétek meg egymást közelebbről..

Miért mondtad,hogy elérhetetlen?

2016. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert ő menő, én meg inkább visszahúzódó, meg alig találkozunk, csak szombaton látom (különóra miatt) és am is más suliba járunk.... :'(
2016. márc. 1. 14:55
 4/8 anonim válasza:
attól még nem reménytelen... megismerkedhetnétek
2016. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
visszahúzódó nálam egyben az is, hogy nem merek hozzá odamenni
2016. márc. 1. 18:00
 6/8 Egyenes út ***** válasza:
Valahogyan csak letudod szólítani.Evvel a hozzáállásal sosem lesz pasid..:)
2016. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hm...jó hallani.... már 2 is volt -.- am meg idősebb is nálam, és alig ismerjük egymást, tuti, hogy nem tetszek neki, és nem akarok pofára esni :/
2016. márc. 1. 18:39
 8/8 Egyenes út ***** válasza:

Ilyen hozzáállással biztos nem volt egy pasid se,mondhatsz amit akarsz..:)

Vagy ha volt is,az is 11 évesen volt "pasid".Hány éves is vagy?:)

2016. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!