Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők (lányok) szeretik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők (lányok) szeretik ha megalázzák őket. Tévedek? (bővebben lejjebb)

Figyelt kérdés
Sajnos erre a megállapításra jutok lassan, hiszen alig van olyan tizenéves lány aki nem a macsó menő kigyúrt bunkó tahó műveletlen "rosszfiúkra" bukik. Ez egy igen erős kijelentés tudom de gondoljatok bele. Érdekes dolog, hogyha pl egy pasi megcsalja a párját és megszakad a kapcsolat akkor nagyobb eséllyel jönnek össze újra mert a nőnek ez is valahol "rosszfiús" dolog. Most nem akarok általánosítani de ez a tapasztalatom és ez csak egy példa volt. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33413.. Ide kapcsolható ez a kérdés is olvassátok csak el. Nektek mi a véleményetek? fiúk és lányok álláspontjára egyaránt kíváncsi lennék.
2009. júl. 24. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Én már nem fiú vok, hanem férfi a 35 évemmel, de nem arról van szó, hogy a nők a tahókat szeretik, hanem arról, hogy ösztönösen az erőt keresik, amit összekevernek a tahósággal tizenévesen...

Persze számomra sem túl vigasztaló, hogy ma már bármelyik csajt megkapnám, aki a műmájer tahókra bukott 15 éve, de ez van... Ilyenek a lányok...

2009. júl. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
1. engem még soha senki sem alázott meg semmilyen formában..főleg nem férfi. kapna is a fejére de rendesen. 2. a "rosszfiús" balfas.zokat helyből nem komálom, tehát gyakorlatilag szóba sem állok velük.. meghagyom őket a tiniknek..nekik talán bejönnek. 25/nő
2009. júl. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Inkább a tinikre jellemző. Az én korosztályom nem foglalkozik már az ilyenekkel, tapasztalatból mondom.

23L

2009. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Ez így van, ahogy a kérdező mondja, és ez a 20-as korosztályra is igaz szerintem (talán 30 felett változik). Viszont nem tudom ti hogy vagytok vele srácok, de mondok egy példát: én nem tudnék már összejönni egy olyan nővel, aki után egész életemben csorgatom a nyálam, de ugye csak barátként tekint rám, és miután pár rossz fiú kihasználja akkor meg menekül hozzám (és persze ahogy öregszik). Ezt példát inkább az első válaszolónak írtam. Ez nagyon olyan dolog, hogy, ha tőle jobb nem akad aki normális, akkor jó lesz ő is :D.
2009. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez van. Ha kevés a hús, akkor a vevő köszön előre, ha sok, akkor a hentes. Amikorra kiélték magukat a nők, logikus, hogy nem egy rossz fiú típussal kötik össze az életüket. Tény, hogy szarul esik, hogy aki számításba se vett engem tizenévesen, mert már akkor is a rendesebbek közé tartoztam, 25 fölött hirtelen értékelni kezdi a tulajdonságaimat.

Férfiként is tizenévesen és kora huszonévesen nekünk is bejönnek a nadrágból tangát villantó könnyű csajok, de amikor komoly párt választunk, nekünk se a rossz lányok kellenek. Pedig a rossz lányok ugyanúgy mint a rossz fiúk, bántanak, de mégis vonzóak még fiatalon.

2009. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Akkor várhatok még pár évet:( :) 18/F
2009. júl. 26. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én 24 éves csaj vagyok, de soha sem buktam a tahókra.
2009. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem.
2009. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!