Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miért szeretik azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretik azt, ha megalázzák őket, és semmibe veszik? És miért az ilyen fiúk kellenek nekik?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és eddig nem volt még barátnőm. Próbálkoztam sokat, a legtöbben átlag felettinek mondanak külsőre, mert nem vagyok csúnya, magas vagyok, értek az öltözködéshez, és a megjelenéshez.

Úgy vélem, az egyetlen bajom az, hogy a kiszemelt lánnyal mindig kedves vagyok, és normális. Eljutottam most egy lánnyal végre 3 randiig, aztán nem akart többet. Sajnos belészerettem, és éppen emiatt, hogy vhogy túléljem, elkezdtem mindenféle lánnyal beszélgetni, hogy lefoglaljam magam. Sajnos a helyzetem nem rosszabb, mert nem találtam hasonló, vagy akár jobb lányt.

Viszont azt vettem észre, hogy kicsit a kiábrándultságom, és a kedvem miatt is, totál másképpen beszélek velük. Igaz, azért is, mert nem igazán tettszenek. Néhol, szinte kutyának nézem őket. És akikkel ezt csinálom, tapadnak rám. De annyira, hogy szinte le se lehet vakarni őket. Megfogalmazódott bennem a kérdés, hogy miért kell nekik egy olyan srác, aki megbántja őket, és semminek tekinti. Sokan írták, mondták hogy ez tényleg így van, de most én is meggyőződtem róla. Miért kell ez a lányoknak? Miért nem egy olyan énem a nyerő, aki törődne, foglalkozna, megbecsülné, de legfőképpen szeretné őket. Miért az a stílusú kell nekik, ahonnan csak a fájdalmat kapják? Valaki tudja ezt esetleg? Ha bunkó szemétláda vagyok, hamarabb lesz barátnőm? És ha igen, később is annak kellene maradnom?

Köszönöm a válaszaitokat.



2016. márc. 1. 08:19
1 2
 11/12 anonim válasza:

A 2. hozzászólóig jutottam, de az ő válaszából már látszik is, hogy milyen vérlázító a lányok hozzáállása.

Miért kell nekik az, hogy "hehe én vagyok a jobb", a többit már nem is idézem!?

Ez nagyon rossz hozzáállás, hogy nem a szeretetet, nem a szerelmet keresik, hanem egy hülye versengés nekik az egész.


De kár ezzel többet foglalkozni, tehát azt mondom a kérdezőnek, hogy ne törődjön olyan lányokkal, aki nem értékeli, hogy figyelnek rá. Lehet, hogy külsőre tetszik akiről írtál, lehet, hogy a belső tulajdonságai között is vannak jó tulajdonságok, de ha nem értékeli azt, hogy Te beleszerettél, akkor kár vele tovább foglalkozni! Hidd el, ez olyan kiábrándító dolog, ami miatt én nagyon gyorsan kiszeretek az ilyen hölgyeményekből.

2016. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ajaj micsoda vélemények vannak itt :)

Nem csoda, hogy ilyen rossz a 21. századi párkapcsolati kultúra, vajas kenyér, meg méz, én pl. vastagon szeretem, extra vastagon a mézet, sőt a mézet is mézzel :D


Ez a csűrés csavarás, hogy felkeltjük az érdeklődést, meg izgalmas, meg mittudomén :)


Pedig mennyivel egyszerűbben is lehetne, kedves vagyok valakivel, ő viszont kedves, nem játszik, nem trükközik, nem a mézesmadzagot húzogatja, egyszerűen csak a szeretetről kellene hogy szóljon :)

2016. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!