Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini Gomez kérdése:

Szerelmes vagyok egy fiúba mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik most ő 8-adikos és elfogmenni mert olyan iskolába járok hogy 1-8-ig van én 2 èvvel fiatalabb vagyok mint ő. Nem nagyon beszélgetünk még csak nem is köszön de mikor elmegyek mellette mindig engem néz és mindig a kezét a hajába túrja és kikerekednek a pupilláji ez valami jel? Értelmes válaszolókat várok!

Elôre is köszi



2016. márc. 5. 09:10
 1/5 anonim válasza:
Hát általában a nyolcadikos fiúknak mindig nagyobb lányok tetszenek, akik kicsit érettebbek. Nem akarlak elszomorítani, de szerintem nem tetszel neki.
2016. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is nyolcadikos vagyok és egy hetedikes lányba estem bele, szóval lehet esélyed.

A reakciói alapján lehet, hogy hallotta, hogy tetszik neked és szeretne veled járni:

1 opció: Tényleg tetszel is neki.

2 opció: Csak ki akar használni.

Nem hallotta és tetszel neki.

Csak óvatosan! NE csinálj semmit, ami nem a te korodhoz illik.

Sok sikert.

14/f

S.H.I.E.L.D.

2016. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig is köszi mindenkinek! ;)
2016. márc. 5. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is, nem biztos még az sem, hogy te szerelmes vagy, csak egyszerűen tetszik neked az a fiú, ez két dolog. Ilyen fiatalon még nemigen lehet szerelmes valaki. Másodszor az el fog menni három szóba írandó, mert ha az ige (menni) és az igekötő (el) között egy harmadik szó is van (itt a fog), akkor külön írjuk az igekötőt az igétől. Bocs.Például: meg tudom tanulni stb. Valamint a vesszőket is tedd ki, tanulj sokat, most inkább ezzel foglalkozzál, hagyjad ezeket a fiúkat későbbre.
2016. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Én is tudom! Csak telefonnal vagyok és itt könnyebb hibázni. Ne mond nekem szín 5-ös tanuló vagyok! Köszi hogy javítottál! 😘
2016. máj. 29. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!