Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég zavaros a helyzet, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég zavaros a helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég szakított velem a barátnőm. Már egyszer vége lett ennek a kapcsolatnak, de adtam neki mégegy esélyt. Most újra dobott. A haverom mondta hogy menjünk inni, felejtsem el a csajt, hoz nekem másikat. Hát, elmentem vele berugni, és tényleg hozott magával egy lányt, aki tök aranyos meg szép is. Még aznap este megcsókoltam, bár nem szoktam ilyen lenni. Ő visszacsókolt és azóta minden nap találkozunk. Ez kb egy hete tart. Viszont van egy kis bökkenő. Az a csaj akiről az elején írtam, megint elkezdtett könyörögni nekem, hogy legyünk együtt. És én barom még mindig szeretem :( Ő most 19 éves bár nem látszik annyinak. Én 17 vagyok, a másik lány meg akivel nemrég jöttem össze 14 éves, bár többnek néz ki, és okosabb is mint az átlag 14 évesek.
2011. febr. 22. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én visszamennék megér egy próbát még...
2011. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még egy kicsit..

Türelem rózsát terem.

Lehet,h a lány csak féltékenységből jön most, és később ugyaúgy szétmentek.


Szerintem várj! :) És figyelj :)

2011. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, hogy megér-e még egy próbát. Már kétszer dobott. Nincs rá garancia, hogy nem fog harmadjára is.

Meg közben van az a 14 éves lány (nem írom le a nevét, ha nem gond) vele is jól érzem magam. Minden sokkal könnyebb. Csak még nagyon fiatalka. Nem azt mondom, hogy 3 év korkülönbség sok, de én már nem vagyok szűz, viszont ő még az. Nem azt mondom, hogy nem tudok várni, de három évet...? :/ Meg még azt is tudnotok kell, hogy neki én vagyok az első pasija.

2011. febr. 22. 15:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Garantálom, hogy ha visszafogadod a régit újra kidob. Nem kellesz neki, csak talonban tart, vagy mondhatnám se veled, se nélküled. Szerintem dobd ki mindkettőt és normális csajt keress!

26F

2011. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen ne menj vissza a régihez! Biztosan dobni fog! Az új csajjal próbáldd meg, hátha bejön, bár kicsit fiatal még. A régi meg csináljon amit akar. Már kétszer kidobott! 28/f
2011. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egy 19 éves csaj akkor is komolyabb mint egy 14 éves

bár nem tudom tutira hallottam,hogy a mostani 14 évesek nagy ribancok,de vannak kivételek:)

ebben a helyzetben nem tud neked senkisem segiteni !!!!

maximum találgatni lehet mi lehetne a legjobb döntés számodra

gondold át a dolgokat:)te érzed hidd el

2011. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon komoly. Eskuszom pont ilyen helyzetben voltam fel eve. 14 eves lany voltam. Reg ota tetszett nekem egy 17 eves fiu. Nagyon nem eltem bele magam, mert komoly kapcsolata volt, akkor 2 eve. Aztan varatlanul ert a hir, hogy szakitottak. Nem csodalkoztam, mert sokadjara dobta ki (telefonon!!!) a csajszi. Nalunk epp a varosnapokat szerveztek, ami jo alkalomnak bizonyult a "vadaszatra". Masodik nap ossze is jottunk, nagyon szuper volt minden. Kozben az exe meglatott kezenfogva minket, mire kiborul, hisztizett, aztan ossze szurte valakivel a levet. Aztan sokaig hivogatta a fiut, aki persze 2 ev kapcsolatot nem adott olyan konnyen oda. 4 honapig se veled se nelkuled kapcsolatban eltunk, mire a regi baratnoje teletomte a fejet egy rakas hulyeseggel rolam. Vegul szetmentunk, nem reg kaptam a hirt, hogy ujra egyutt vannak. A mult hetvegen egy buliban lattam 1000. alkalommal, hogy megcsalta a fiut....osszeszorult a szivem:( Erdekes, hogy a lany szinten 19 eves. szoval szerintem nagyon gondold at....csak nem tudja elfogadni, hogy massal is kepes vagy boldog lenni. en hagynam a regit a francba, legy boldog az ujjal:)

15L

u.i.:bocs, ha kicsit hosszu lett:)

2011. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
vannak komoly lányok 14 évesen is és ne fogadd visza az előzőt szerintem azujj jóbb lesz nyugika:)
2011. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez a 14 éves lány valóban komoly, nem ribanc. Van önálló véleménye és elég reálisan gondolkodik. Mondthatom, hogy két lábbal a Földön jár. :)

Hát, köszönöm a válaszokat, majd meglátom mi lesz, hogy a volt barátnőm csak féltékenységből csinálja-e ezt, mert, ha igen, akkor gondolom rövidesen leakad rólam. :/ Én csak próbálok nem úgy gondolni rá addig is.

2011. febr. 26. 12:56
 10/11 anonim ***** válasza:
16:16-os vagyok, majd irj hogy mi lett a vege:)
2011. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!