Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem kéne írnom? 16/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne írnom? 16/f

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel elég sokat szoktunk szemezni és eléggé bejön nekem. Már ismerem egy ideje, de eddig nem nagyon beszéltünk. Most úgy érzem hogy lehet én is bejövök neki. Nekem kéne írnom neki? Emellett nem tudom hogyan kéne raírnom, mert nem szeretném letámadni. Egy-másfél hónap múlva megyünk egy ilyen kirándulásra, ahol esténként szoktak bulik lenni. Akár azt is csinálhatnám, hogy ott hajtanék rá. Szerintetek várjak addig vagy inkább írjak neki?

2016. márc. 13. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne varj addig, inkabb probald megismerni a kirandulasig:) akkor mar biztos konnyebb lesz felcsipni a buliban;)
2016. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, első jól beszél. Írj rá, azt ennyi.
2016. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem is készítsd elő a terepet a kirándulásos bulira... meg elég gáz lenne, ha a bulin derülne ki, hogy a csajnek nem is kellesz és elcseszi az estéd a dolog, de ha tudod, hogy bejössz neki, akkor a buliba magabiztosan bele tudsz vágni
2016. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Írj! Mit veszthetsz vele? Egy lány örül ha írnak neki szépeket és érezteted hogy bejön neked.14/L
2016. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Anyád Gibbonja :D válasza:
Írj neki, méghozzá meg is van az első témátok, ami nem más, mint a közös kirándulás.. valamit kérdezz ezzel kapcsolatban vagy ilyesmi, találj ki valamit. Tudom ezt hajtogatja mindenki, de te vagy a fiú, ezért neked kell írni. 17/f
2016. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!