Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok velemenye erdekel, ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok velemenye erdekel, ez nagy korkulombseg?

Figyelt kérdés
Szoval 17,18..20,21...evesen el tudnatok kepzelni magatok melle egy 28ev koruli ferfit, akar hazastarsnak, vagy ez mar nem menne a tul nagy korkulonbseg miatt? Kitartana mellette kesobb is, vagy nem is erdemes erre gondolni?

2016. márc. 13. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
nem sokkal múltam 16 amikor összejöttem egy akkor 27 éves pasival. most már 17 vagyok ő meg 28 :D később olyan miatt váltunk el aminek semmi köze nem volt a korukhoz.
2016. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán,a mostani pasim 30. Sokkal jobb vele,mint az eddigi pasijaimmal.


22L

2016. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem sok lenne egy kicsit. Nem azt mondom, hogy lehetetlen hogy összejöjjek egy ilyen pasival, de mondjuk ha hosszútávra tervezünk akkor a férfiak átlagéletkora így is alacsonyabb mint a nőké én meg nem szeretnék 60 évesen özvegy lenni. Persze ha az ember szerelmes erre nem gondol:) 18l
2016. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

én 21 voltam mikor összejöttem a 35 éves mostmár férjemmel aki most 39 lesz én meg 25 vagyok tehát 14 év különbség de olyan mintha egykorúak lennénk és úgy is néz ki mint egy huszonéves.

ja... és van egy 7 honapos gyönyörű kislànyunk!

2016. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 illesvivy14 válasza:
Szerintem sem gáz , én is jártam már sokal idősebb pasival... 14/L
2016. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!