Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk, de nem találkozhatunk. Mit csináljak? (17L)

Figyelt kérdés

Szóval az egész úgy kezdődött, hogy elkeztem beszélgetni teljesen random emberekkel a világból egy ilyen mobil appon (alapból azért, hogy gyakoroljam az angolt). És ott ismerkedtem meg vele( ő 22 éves). A lényeg az, hogy kölcsönösen nagyon vonzódunk egymáshoz (lelki és fizikai (mert mindíg küldünk eymásnak egy aktuális fotót magunkról)értelemben is).

A baj az, hogy Újzélandon él és mivel 350 és 420 ezer forin lt között mozog repülőút (nem retúr) ezért nagyon nagy valószínűséggel sose fogunk találkozni. Mit csináljak? Mióta vele beszélek sokal magabiztosabb vagyok és végre megtanultam értékelni magamat. És nagyon szeretem szóval nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot de lehet hogy az lenne a logikus, mert ez nem vezethet sehova csak szemvedünk, hogy nem lehetünk egymással.

SEGÍTSETEK!!! MIT CSINÁLJAK???


(Háttér infó: még sohasem volt párkapcsolarom, és egészen idáig azt hitem esélyem sincs rá, hogy legyen ugyanis mégcsak beszélgetni sem tudok fiúkkal, nem is járok olyan helyekre ahl megismerkedhetnék bárkivel is, mert folyton tanulok.)



2016. márc. 15. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyanokkal ismerkedj inkább komoly célokkal, akik elérhető közelségben vannak hozzád. Ettől függetlenül maradhatsz nyugodtan a cimborája az újzélandi palinak.
2016. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Drágaszágom! Szerintem minél előbb szakítsátok meg a kapcsolatot egymással, mert jó vége nem lesz ennek. Sajnálom. :(
2016. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En is a meten ismerkedtem meg a baratommal, aki horvatorszagban el es mi is anglolul beszelunk.. Mivel en 15 vagyok o meg 19, a szuleimnek honapokba telt mig beemeltek a dolgot es persze az o szueinek is..ott annyi volt a kulonbseg, hogy o utazott ide, de vegul sikerult talalkoznunk es azota havi szinten tobbszor is talalkozunk es mar 8 es fel honapja vagyunk egyutt..:)
2016. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi talalsz olyat en badoon talaltam egy lany mar azt hittem nem talalok senkit aztan talaltam ot napi szinten beszeltunk kb ugy mint te vele csak o a szomszed keruletben lakott aztan talalkoztunk es kb semmirol nem tudtunk beszelni lehet veletek is ez lenne
2016. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:(
2016. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én átérzem a helyzetedet, bár az én szerelmem csak kb. 3 órára lakik tőlem, de a szüleim még ezt sem engedik...
2016. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Az én barátom 9000km-re lakik innen. Hidd el, megéri várni :)) 15/L
2016. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
újzélan+a repülő:'D majd elmegyek a temetésedre ha lezuhansz
2016. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm az eddigi válaszokat. szerintem félreértettétek, nem azért ismertem meg mert én annyira szerelmi kapcsolatot kerestem (ÍRTAM IS, HOGY CSAK ANGOL GYAKORLÁS MIATT KEZDTEM EL VELE BESZÉLGETNI) nem az a bajom, hogy brű-hű-HŰ ő az egyetlen esélyem és senki más nem lesz, hanem az, hogy mégis hogyan ismerkedjek úgy "elérhető emberekkel", hogy közben totál szerelmes vagyok valakibe aki többezer km-re lakik.
2016. márc. 15. 18:36
 10/11 A kérdező kommentje:
ha valaki tényleg szeretne segíteni és van valami megoldásféléje írjon privátban :) előre is köszi! :)
2016. márc. 15. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!