Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk, de nem találkozhatunk. Mit csináljak? (17L)

Figyelt kérdés

Szóval az egész úgy kezdődött, hogy elkeztem beszélgetni teljesen random emberekkel a világból egy ilyen mobil appon (alapból azért, hogy gyakoroljam az angolt). És ott ismerkedtem meg vele( ő 22 éves). A lényeg az, hogy kölcsönösen nagyon vonzódunk egymáshoz (lelki és fizikai (mert mindíg küldünk eymásnak egy aktuális fotót magunkról)értelemben is).

A baj az, hogy Újzélandon él és mivel 350 és 420 ezer forin lt között mozog repülőút (nem retúr) ezért nagyon nagy valószínűséggel sose fogunk találkozni. Mit csináljak? Mióta vele beszélek sokal magabiztosabb vagyok és végre megtanultam értékelni magamat. És nagyon szeretem szóval nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot de lehet hogy az lenne a logikus, mert ez nem vezethet sehova csak szemvedünk, hogy nem lehetünk egymással.

SEGÍTSETEK!!! MIT CSINÁLJAK???


(Háttér infó: még sohasem volt párkapcsolarom, és egészen idáig azt hitem esélyem sincs rá, hogy legyen ugyanis mégcsak beszélgetni sem tudok fiúkkal, nem is járok olyan helyekre ahl megismerkedhetnék bárkivel is, mert folyton tanulok.)



2016. márc. 15. 15:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a dologból? :D
2020. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!