Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolják, hogy elérhete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják, hogy elérhetetlen lány vagyok? Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, de egyre többen mondogatják, hogy ebben a korban már lehetne valaki. Én is örülnék neki, de azt veszem észre, hogy egy fiú sem mer lépni. Volt olyan, hogy kiderült, valakinek sokáig tetszettem, de nem tett semmit, mert úgy gondolta, elérhetetlen vagyok. Kérdeztem családtagjaimat, barátaimat is, hogy miért van az, hogy még nincs senkim, ők is ugyanezt mondták. Hogy biztos megfoghatatlan vagyok. De nem értem, én nem csinálok semmi rosszat, próbálok kedves lenni, igaz, hogy csendesebb vagyok, de azért ha egy srác odajön hozzám, azzal szívesen beszélgetek. Nem utasítottam még el senkit. Akkor miért állnak így hozzám? Lehet ezen változtatni vagy egyszerűen ilyen a kisugárzásom? Szerintetek?

2016. márc. 16. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a tuti recept egy feles portó, én kajak azzal futkároznák a helyedbe ,ha látnám hogy bevan szarva a kollega öntenék neki az a 60 % meglökni picit:D. Hát igazából amúgy nem tudom miben kéne változtatni nyiss a férfiak felé te is picit jobban *picit , mert ha a picinél egy picit jobban nyitsz azt veszed észre, hogy mindenki megakar kúrni.:D 24/F
2016. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen 5-nek igaza van!! Én is sokszor voltam már így, (volt hogy mint később kiderült kölcsönös volt) nem mertem oda menni, mert gyönyörű, aranyos, okos, és még ezer jelző:) Egyszerűen szerintem, próbálj kicsit többet beszélgetni, és menny oda te is másokhoz:) Hidd el, ha azt látják, hogy te is nyitsz feléjük, és nem vagy valami elérhetetlen szépség aki csak az álmaikbal létezik, meg fognak nyílni neked:)
2016. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes..én is kb ez a tìpus lány vagyok de én el is utasítok.Engem sosem zavart mások véleménye vagy , hogy elérhetetlen vagyok mert ez is manapság lássuk be...ritka.Most jelenleg van egy srác aki mindig "fut" utánnam és egyáltalán nem zavarja hogy " nehèz " eset vagyok és mar lassan 7 hónapja próbál elérni ami számomra már döbbenet... szóval én nem változtam meg még sem lett belőle hatalmas baj.
2016. márc. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!