Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu. Mit tegyek?! (...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu. Mit tegyek?! ( tobbi lent) ( egy kicsit hosszu lett)

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit 2015december 22.-én ismertem meg egy barátnőm alsos osztaly tarsa volt. Találkozgatunk de csak ugy hogy ő én a barátnőm és a fiúnak a haveja. Meg kerdezte h meg probaljuk-e ez december 28.-án volt. Mondtam neki h haggy gondolkozzak vêgülis nem is tudtam róla semmit,és csak meg akartam is merni szilveszter napjaig egyszer beszeltünk mert ugy volt h 29.-ên talalkozunk de vêgül egyikünk se èrt rá...*azt ki hagytam h 26.-án el jott hozzank ès adott egy csokor rózsat.. Ott volt h nem sokara szilveszter mar a családban mindenki keszülődött 30.-án azon az esten irtam egy levelet a fiunak ugy mond levelet h jegyzetbe irtam le amit elkuldtem neki. Mindent amit szemelyesen akartam rl mondani azt le irtam neki. Szilveszter van el hataroztam magam h 00:00 perckor el kuldom neki na ez meg is törtênt. Nem irt vissza pedig a válaszom is benne volt a kérdésére. Nem ertettem miért 2016január 2.-a van találkoztunk a barátnoímmel és mivel tudom hol lakik ezert el mentem hozza h mi baja van. Ez meg is történt azt mondta h ez a dolog vele mar sokszor elő fordult ezt arra mondta h irkalta nekem h szetet rozsat adott meg szerelmes idezeteket irkalt es hogy ez vele tortent meg sokszor erre gonfiljatoj. Mondtam neki ha tudom h ez velem mar sokszor meg tortent akkor nem verek at megint valakit. Azt mondta h hagyam bêkén és felejtsem el. Mire haza mentem le tiltott. Sikerült fogjuk rá elfejtenem de sajnos 2016 március 8.-an megint eszembe jutott. Irtam neki egy levelet es el mondtam neki h igen idot kertem mert nem tudtam mi a helyes es h adjon egy eselyt nekem h találkozunk marcius 14.-en 14:00-kor hogy hagy mondjam el amit elakarok es ha meg azutan is azt mondja h meg baratok semm leszunk akkor irtam neki hogy fel fogom es soha tobbet nem keresem. 13.-án be dobtam a levelet hozzájuk. El olvasta ezt onan tudom mert el mondta az occse. Kint voltam vartam a hidegben....de nem jott el... Tudjatok mi jobb dolga volt az ágyán feküdt ès tabozot... És még anyira se jott volna ki h azt mondja h hagyam beken mert nem èrdeklem..... Az öccse azt ajanlotta irjak neki meg egy levet h nekem milyen rosszul esett h nem jott ki..... És a szo-szoros értelembe gyülöl engem és nem tudom miért....

Szerintettek mit tegyek??? Irjak neki meg egy levelet???? Vagy felejtsem el örökre????



2016. márc. 19. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És ő mennyi?
2016. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Babám esküszöm segítek ahogy tudok, de könyörgöm fogalmazd meg normálisan, és helyes-sírási hibák nélkül, mert így, lehet az ebéd fogott ki rajtam, de egy mukkot nem értek ebből!
2016. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1-es 16 egy idősek vagyunk
2016. márc. 19. 14:19
 4/17 A kérdező kommentje:

#2

Kb mit nem értesz??? És bocsánatott kérek csak hozzá vagyok már szokva h nem irok ékezetekett se meg mindent le roviditek bocsánat

2016. márc. 19. 14:20
 5/17 anonim ***** válasza:
Lelkileg serult hagyd beken
2016. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit fogalmazhatnál normálisabban,mert ebből nem sokat értettem:D
2016. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy van egy srác, aki járni szeretett volna a kérdezővel és a kérdező időt kért. Később, mikor úgy döntött, hogy megpróbálják együtt, a fiú már nem érdeklődött a lány iránt. A kérdező emiatt többször is felkereste, illetve találkozóra hívta a srácot, aki nem szeretne vele találkozni és "gyűlöli", mondván, hogy vele sokszor megesett ez, hogy "időt kértek tőle" és nem lett belőle semmi.


Keresd fel még egyszer utoljára és mondd el neki a gondolataidat. Ha erre sem reagál vagy nemleges választ ad, akkor felejtsd el, megesik az ilyen.

2016. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm a válaszokat .

És máskor meg probalok jobban fogalmazni :)

2016. márc. 19. 14:42
 9/17 A kérdező kommentje:
#7-es igen ugy van ahogy le irtad vagyis le röviditetted azt amit èn irtam az esett meg a fiuval tobbszor is h mar sok lanynak mondta azt h szereti meg ilyeneket
2016. márc. 19. 14:44
 10/17 donmogyoróscsirke ***** válasza:
hát igen, akkor vagy írj neki, amiben leírod hogy te nem tennéd lapátra mint mások, vagy hagyd a fenébe. a te döntésed igazából!
2016. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!