Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu. Mit tegyek?! (...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu. Mit tegyek?! ( tobbi lent) ( egy kicsit hosszu lett)

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit 2015december 22.-én ismertem meg egy barátnőm alsos osztaly tarsa volt. Találkozgatunk de csak ugy hogy ő én a barátnőm és a fiúnak a haveja. Meg kerdezte h meg probaljuk-e ez december 28.-án volt. Mondtam neki h haggy gondolkozzak vêgülis nem is tudtam róla semmit,és csak meg akartam is merni szilveszter napjaig egyszer beszeltünk mert ugy volt h 29.-ên talalkozunk de vêgül egyikünk se èrt rá...*azt ki hagytam h 26.-án el jott hozzank ès adott egy csokor rózsat.. Ott volt h nem sokara szilveszter mar a családban mindenki keszülődött 30.-án azon az esten irtam egy levelet a fiunak ugy mond levelet h jegyzetbe irtam le amit elkuldtem neki. Mindent amit szemelyesen akartam rl mondani azt le irtam neki. Szilveszter van el hataroztam magam h 00:00 perckor el kuldom neki na ez meg is törtênt. Nem irt vissza pedig a válaszom is benne volt a kérdésére. Nem ertettem miért 2016január 2.-a van találkoztunk a barátnoímmel és mivel tudom hol lakik ezert el mentem hozza h mi baja van. Ez meg is történt azt mondta h ez a dolog vele mar sokszor elő fordult ezt arra mondta h irkalta nekem h szetet rozsat adott meg szerelmes idezeteket irkalt es hogy ez vele tortent meg sokszor erre gonfiljatoj. Mondtam neki ha tudom h ez velem mar sokszor meg tortent akkor nem verek at megint valakit. Azt mondta h hagyam bêkén és felejtsem el. Mire haza mentem le tiltott. Sikerült fogjuk rá elfejtenem de sajnos 2016 március 8.-an megint eszembe jutott. Irtam neki egy levelet es el mondtam neki h igen idot kertem mert nem tudtam mi a helyes es h adjon egy eselyt nekem h találkozunk marcius 14.-en 14:00-kor hogy hagy mondjam el amit elakarok es ha meg azutan is azt mondja h meg baratok semm leszunk akkor irtam neki hogy fel fogom es soha tobbet nem keresem. 13.-án be dobtam a levelet hozzájuk. El olvasta ezt onan tudom mert el mondta az occse. Kint voltam vartam a hidegben....de nem jott el... Tudjatok mi jobb dolga volt az ágyán feküdt ès tabozot... És még anyira se jott volna ki h azt mondja h hagyam beken mert nem èrdeklem..... Az öccse azt ajanlotta irjak neki meg egy levet h nekem milyen rosszul esett h nem jott ki..... És a szo-szoros értelembe gyülöl engem és nem tudom miért....

Szerintettek mit tegyek??? Irjak neki meg egy levelet???? Vagy felejtsem el örökre????



2016. márc. 19. 14:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak kiváncsi vagyok hogy ti a helyembe mit csinálnátok
2016. márc. 19. 15:00
 12/17 anonim ***** válasza:
Niki, te vagy az?
2016. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem
2016. márc. 20. 15:21
 14/17 anonim ***** válasza:
de tudom h te vagy citera xd
2016. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Fogd fel h nem Nikinek hivnak azt se tudom h ki az a Niki és nem Niki vagyok.....
2016. márc. 21. 22:29
 16/17 anonim ***** válasza:
szoktal citerazni??
2016. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
neeeem
2016. márc. 24. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!