Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ilyen helyzetben mi a megoldas?

Ilyen helyzetben mi a megoldas?

Figyelt kérdés
20 eves no vagyok kiskorom ota szenvedek nincs szerencsem semmiben 6 eves voltam mikor anyam meg gyogyszer es ital fogyastasa miatt van egy ocsem o akkor 5eves volt apank egyedul nevelt fel minket mindent meg adott nekunk de mikor anyam elt akkor mikor berugott utott minket nem foglalkozott velunk sokszor neztem vegig hogy verekednek apuval mert anyu bele kotott mindig ... nem volt jo ezt nezni nagyon sokat sirtam. Mikor anyu meghalt utana jobb volt mikor 11eves lettem apu megismerkedett egy novel aki megbolondiitotta es utana ra 17eveskoromba ez no bortonbe tetette apamat.. szemelyi szabadsag korlatozas volt a vad apu masfel evet ult miatta sok targyalas volt es vegen kiderult apu artatlansaga de viszont masfel evet elvesztett az eletebol.Az ocsemmel egyedul maradtunk senki nem vigyazzott rank napokig eheztunk sirtunk nem tudtunk semmit tenni nagyon sokat szenvedtunk keregettem mindenkitol hogy tudjunk enni ... megismerkedtem egy fiuval akibe szerelmes lettem o segitett engem meg az ocsemet 19evesen terhes lettem apam kijott es a parom mondta hogy koltozzunk az anyahoz most 20 eves vagyok... es most meg a parom annya keszit ki egy igazi szemetlada es o is alkoholista mikor kijozanodik es kattog ideges es rajtam adja ki az ideget a multokor nagyon ossze vesztem vele ultem a fotelba es nem szoltam semmit es elkezdett kotekedni kutyanak hivott k**azott meg ordibalt velem ... elmentem apamhoz nem akartam vissza jonni de a parom nagyon sokat sirt h jojjek vissza vissza jottem mert szeretem. De most az a baj harom honapja ez dog nem dolgozik a parom mindennapi penze kajara megy nem tud nekem meg egy cipot se venni szakadt cipobe jarok pedig napi 7ezret keres es meg se mert az anyanak oda kell adnunk minden penzt ha alberletbe laknak jobb lenne de igy nem tudjuk ossze rakni a penzt jah es kijelentette hogy mi fizessuk a gaz villany szamlat is .. nem epeg hogy majdne ketszaz ezret szed el tolunk egy honapba de meg mi fizessuk a rezsit is akkor jogosan vagyok felhaborodva?

2015. szept. 25. 11:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
és miért nem költöztök el albérletbe vagy apádhoz? ott nem lesz már jobb úgy tűnik.
2015. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ööö apádhoz költözöl és ha a párod tényleg szeret akkor veled megy, amúgy grat tudod milyen szar szegénységben felnőni, erre beleszülöd a gyerekedet, igazi felelőtlen magatartás a részedről.A múltad miatt sajnállak,de a jelenedről már csak te tehetsz.
2015. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
leirtam hogy mert nem tudunk alberletbe koltozni mert minden penzunket elszedi... apamnal meg nincs villany a hazba es a 10honapos lanyomat nem vihetem a sotetbe...
2015. szept. 25. 12:12
 4/22 A kérdező kommentje:
en nem szegenysegbe szultem a gyerekem mert neki a fold alol is kikaparom amire szuksege van... es lenne penzunk alberletre csak hat anyos miatt meg sincs..
2015. szept. 25. 12:14
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
melyik a jobb egy villannyal rendelkező ház, ahol a lányod látja a mindennapos vitákat, vagy egy gyertyafényes, ahol viszont mindig béke van? Egy ideig menj anyaotthonba, addig a párod tegyen félre arra, hogy apádnál bevezethessék a villanyt, aztán uzsgyi költözzetek oda. Istenem az ilyeneknek minek gyerek ha még magukról sem tudnak éretten gondoskodni...
2015. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
de szegénységbe szülted, mert az a ház nem a tied vagy a párodé nem rendelkeztetek önálló élettel hanem csak beleszültél a semmibe, anyós valószinüleg ezért rühell, mert az ő nyakára szültél
2015. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
de ti ennyire nem tudjatok fel fogni hogy eltudnank es el is tudtunk volna menni alberletbe de anyos elszedi a penzunket!
2015. szept. 25. 12:23
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
A helyesírással se lehetett sok szerencséd az életben. Az első két sort olvastam, tovább nem volt türelmem.
2015. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
De basszus ha albérletbe költöztök, akkor mégis hogyan tudja anyósod elszedni a pénzeteket? Sehogyan. Gondold már át a dolgot! Álljatok a saját lábatokra!
2015. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem kellett volna gyereket vállalni a semmire.

És mi az, hogy nem tud neked a párod venni egy cipőt sem? Hát vegyél magadnak! Te nem dolgozol?

Te nem szerencsétlen vagy, hanem buta és felelőtlen.

2015. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!