Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 lány vagyok, még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 lány vagyok, még sosem volt barátom. Túl magasak az elvárásaim? Szerintetek velem van a gond?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, ha elmegyek valahová szórakozni, sokan rám hajtanak, facebook-on is rám szoktak írni fiúk, de én mindig próbálom lerázni őket. Sosem érzem, hogy annyira tetszene valaki. Érettebb vagyok a koromnál, 17-18 éves barátaim vannak és nem értem, hogy a fiúkkal miért nem jön össze soha semmi.

16/L



2016. márc. 20. 12:58
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
86%
El fog jönni az igazi ideje, ne sűrgesd, nem maradsz le semmiről. Én a hatodik fiúval jártam két évig (és vele bújtam ágyba először, mert szerettem), de érettségi után már nem működött a dolog (más városba ment tanulni). És a tizedik lett az, akihez férjhez mentem (24 évesen).
2016. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
De ne haragudjál már, hogy akarod érezni, hogy "ő az" ha folyamatosan lerázod őket? Esélyt se adva nekik, hogyan alkothatsz véleményt róluk, hogy márpedig ez nem az. Igen, veled van a gond, nőj fel. Fogalmam sincs hányadik válaszoló voltam...
2016. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
egy képről nem fogod tudni eldönteni hogy jók lennétek-e együtt. meg 16 évesen ne az igazit keresd. Ha beszélsz valakivel aki kicsit is tetszik vagy szimpatikus, adj neki esélyt,ne rázd le. De te nemhogy érettebb vagy a korosztályodnál, hanem szerintem éretlenebb.
2016. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
abból nem fogod megtudni hogy Ő az hogy ránézel és áh nem. hanem ránézel, helyes, tetszik neked, randizol vele 1-2x és tudni fogod ezért nem jön össze! bár így meg is érdemled
2016. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Hat ha rogton lerazod sose fogod erezni hogy o az igazi
2016. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

de miért nem adsz esélyt legalább? ha beszélgetsz valakivel kettesben 1-2 órát, szerintem utána sokkal jobban meg tudod ítélni a másikat, mintha rögtön lerázod őket.

nekem is volt olyan barátnőm, akit elsőre egyáltalán nem találtam szimpatikusnak, nem volt csúnya, csak olyan furának tűnt, de nagyon rendes lány volt, csak aztán más városba mentünk egyetemre, így meg sok értelme nem volt folytatni, hogy havonta találkozunk kb...

2016. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb 1 eselyt kapjanak ha már annyian odavannak érted
2016. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni lányok 99%-a éretebb az átlagnál (állitólag)
2016. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
Szia, én 18 vagyok és nekem se volt még barátom, szerelmes se voltam. A lényeg, hogy ne siettesd, majd megtalálod a párod akkor, amikor jönnie kell :)
2016. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Zeusz105 válasza:
Szerintem kezdj el gondolkodni, hogy nem e esetleg a saját nemedhez vonzódsz :)
2016. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!