Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bonyolult helyzetbe kerültem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzetbe kerültem. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő: Szerelmes vagyok egy fiúba aki az osztálytársam. Ő is kedvel engem, pár hónapja azt mondta hogy rájött hogy én és a legjobb barátnőm vagyunk az igaz barátai. A legjobb barátnőm tud róla hogy nekem bejön a srác. De kiderült hogy ők már jártak! És hiába tudja teljesen rámászik! -.- Mindig sürög meg forog körülötte és közös képet csinál vele es küldözgeti nekem! Kicsit ribis . Már bocsánat. Festi a haját a körmét a szemét volt már vagy 20 "pasija" és mindet kidobta mert hogy neki már nem tetszik.... Odament hozzájuk és mondta nekik kb ezzel a szöveggel: szia nagyon bejössz járunk? Aztán meg kidobta mindet pár hét után. Na most ez a fiú kivételesen ő dobta ki mert nem fogalkozott vele. Pedig a fiú még miután nem foglalkozott vele kihúzta 3 hónapig. Ráadásul még szokta is mondani hogy milyen bunkó vagyok meg köcsög hogy nekem tetszik. Jó elhiszem hogy bunkóság meg minden de ha egyszer azt mondta túl van rajta akkor miért mászik rá és honnan tudjam én azt hogy együtt voltak? (Mert hogy titokba jártak mert a lány nem merte felvallalni se otthon se a suliba) Most akkor mit tegyek? Lehet csak segíteni akar vagy csak kihasznál hogy újra összejöjjenek?

13/l

(Judit("barátnő"),Bence(srác),Kitti(én)

Bocsi ha hosszú lett vagy érthetetlen mert elég kutya futtában írok és a helyesírási hibakért külön elnézést, telefonról vagyok.

Ha valaki szeretné bővebben hallani annak leírom privátban csak írjon megyét hogy nehogy ugyan ott legyen :D



2016. márc. 22. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat az kemeny hogy 13 evesen 20 pasi

Ne baratkoz vele en azt mondom

13 evesen meg annyi pasit talalsz majd meg idovel hogy nem tudod majd levakarni oket

2016. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is durva de ezt meg is mondtam neki. Szerintem már nem is arra megy hogy kibe szerelmes meg hogy tovább tatrson hanem hogy minél több meglegyen :S Furcsa hogy szinte ellentétek vagyunk.

Nekem ő lenne az első c: Hát nem tudom.. lehet hogy tényleg úgy lenne ahogy mondod :D De nekem még a felét se fogja meghaladni sőt még a negyedét se a jövendőbeli barátaim száma 😂 Köszi a választ, ment a zöld kéz :)

2016. márc. 22. 15:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom mennyi volt már neki de 10 és 20 között :p még az 5 is rengeteg ,főleg ebben a korban..
2016. márc. 22. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Akiben 13 eves korara mar megfordult 20 f a sz, annak se irigylem a majdani ferjet...
2016. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 évesen 20 csávó? Nem kicsit lessz ri.banc
2016. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én már azon sem lepődnék meg ha azt mondaná már nem szűz. De egyébként már az anyja is meg a mamája is ilyen...hát volt kitől örökölni. A nagyszerű gyereknevelés xD *taps*
2016. márc. 22. 16:37
 7/9 A kérdező kommentje:
ilyen volt*
2016. márc. 22. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Arról te nem tehetsz, hogy ki tetszik neked.

A leírásod alapján a "barátnőd" távol akar tartani attól a fiútól, hogy újra összejöhessen vele. Próbálj meg beszélni a barátnőddel, ha nem változtat a viselkedésén, hagyd a fenébe ezt a "barátságot".

2016. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Régi kérdésem, de elmondom mi lett a vége, ha valakit érdekelne. A kérdésem után kb. egy héttel megmondtam Juditnak (direkt nem hívom barátnőmnek), hogy tőlem jöjjenek össze, vagy amit akarnak mert engem már nem érdekelnek. Eltelt egy kis idő, de csak megbocsájtottam neki. Erre rá 1 hónap,sőt talán több is mint egy hónap, nagyon belezúgtam egy srácba. Elmondtam Juditnak, aki a lelkemre kötötte hogy nem mondja el senkinek. Persze már másnap a suliban mindenki rajtam röhögött, és cikizett. Persze nem volt titok hogy tetszik, de akkor is rosszul esett, miután ígéretet is tett. ( A srác szerencsére nem idevalósi) Elküldtem jobb éghajlatra. A fiúval találkozgattunk, és összejöttünk. :) Judit még bepróbálkozott Bencénél, de ő megmondta neki, hogy semmiképp sem fog járni vele. Azóta már nem is beszéltem vele, kiderült hogy mindig is csak el akart nyomni.
2016. aug. 23. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!