Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem elég egyértelmű,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem elég egyértelmű, mégsem merem. Mit csináljak, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, és amikor rá pillantok, vagy felé nézek, akkor észre veszem, hogy álladóan néz. Mégsem merek felé nyitni, nem merem megszólítani, nem merek ráírni. Mit csináljak, valaki tudna belém önteni egy kis lelket, hogy merjem megszólítani?

2016. márc. 22. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#6 vagyok


Van pár ötletem.:D

1.Mondjuk ha a lány egyedül van akkor menj oda hozzá és kérezz tőle valamit mondjuk ha van közös barátotok akkor arról hogy "Nem tudod hogy ma jön e suliba YX?" aztán valamit kezdj el vele beszélgetni ha nem megy mert nem jön semmi ötlet akkor menj el onnan mert gáz ha ott vagytok egymás mellett és mindenki kussol.xd

2.Menj oda hozzá mikor egyedül van és kérj segítséget valami háziban.De lehetőleg olyanban amihez csak ötlet kéne hogy mégis miről írj vagy ilyesmi mert ha mondjuk egy matekpéldát akarsz vele megoldatni lehet nem fog menni neki mert mondjuk nem ért hozzá vagy ők nem is ott járnak matekból és már elfelejtette.

3.Hogyha van közös barátotok akkor írj rá a lányra fbn hogy meg e tudná adni XY embernek a telefonszámát mert neked kéne.

4.Rendezz egy kisebb összejövetelt és hívd el őt is.Persze nem árt ha olyanokat is elhívsz akiket ő is ismer vagy megmondod neki hogyha valakit tudna hívni akkor hívja nyugodtan.


(Azért írtam olyanokat hogy akkor menj oda mikor egyedül van mert ha társaságban van akkor neked is cikibb meg hogyha ráadásul olyan társaságban van akkor lehet neki is.)


Mint látod itt olyanokat írtam amivel csak közelebb kerülsz hozzá és nem elhívod randira vagy bevallod neki hogy tetszik.Csak simán közeledsz hozzá.Szerintem az hogy először közeledsz hozzá mondjuk mint barát az elég jó dolog.

Aztán ha már kicsit közelebb kerültél hozzá nem nehéz dolog utána már odamenni beszélgetni vagy csak ráköszönni.Vagy mikor egyedül van odamenni és megkérdezni "Mi jót csinálsz?" vagy ilyesmi.Mert már valamilyen szinten tudtok egymásról.


Figyelj az első lökést magadnak kell megadnod mert ha nem csinálsz még ennyit sem akkor ebből nem valószínü hogy lesz valami.:/

Ha kell még gondolkodok rajta és adok valamilyen ötleteket csak írj.

2016. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 csingilingg84 ***** válasza:

Ha te is tetszel neki, kb. teljesen mindegy, hogy mit mondasz :DD Szedd össze szépen a bátorságodat, nehogy úgy járj mint én! :D

18L

2016. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11 vagyok

Na mi a helyzet kérdező?Ráírsz vagy odamész hozzá vagy mi lesz?:)

2016. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ne félj ! Biztos tetszel annak a lánynak ! Tuti nem azért néz mert nem tetszel neki.
2016. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!