Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 8 hónapos kapcsolatban heti 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapos kapcsolatban heti 1 szex normális?

Figyelt kérdés

17 vagyok, a barátom 18. Lassan egy hónapja van ez, pedig az elején normális volt minden. És azt sem igaaz, hogy nem lenne rá időnk, egy suliba járunk, fél órára lakunk egymástól... Próbálkoztam egy ideig, de belefáradtam, mindig azzal jön, hogy nagyon fáradt (oké, érettségizni fog, ez jogos), de nem hiszem, hogy hetente nem lenne 2-3 szabad órája...


Szerintetek ez normális?


2016. márc. 28. 22:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
Sajnos vannak ilyenek, akikkel nem kell leallni. Nev es arc...
2016. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na hogy alakultak a dolgok azóta? Helyrejöttetek már?

Az is lehet, hogy egyszerűen már nem szeret úgy és nem kíván téged. Szerintem jobban járnál ha keresnél egy olyant, akinek többet jelentesz.

2016. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szakitottunk, de nem csak emiatt.
2016. máj. 16. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!