Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barátok vagyunk és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátok vagyunk és tetszünk is egymásnak. Én szeretem is de félek h elrontom a barátságunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk legjobb barátok. Neki volt ez alatt majdnem egy 2 éves kapcsolata aki miatt sokszor össze is vesztünk.. már nincs képben a csaj. Egyszer mikor átmentünk kerti partizni egy haverunkhoz és ott is aludtunk akkor megcsókolt de ölette próbált nyúlkálni amit nem hagytam. Az a baj h tetszek neki nagyon én meg szeretem is és nem tudok csak a barátja lenni de elszakadni se akarok tőle. Mit tehetek? Én 19/L ő 23/F

2016. márc. 29. 21:31
 1/6 anonim válasza:
Hat figyelj.. Volt nekem is olyan hogy "legjobb lany baratom" nagyon joban voltunk utanna sajnos ossze is jottunk. En a mai napig szeretem ot de o massal van egyutt. Alig beszelunk... Nagyon joba voltunk akkor minden nap beszeltunk de a szakitas utan alig keressuk egymast. Roviden en nem ajanlom. Tedd fel magadnak a kerdest mi a fontosabb!
2016. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha összejönne mással akkor azt én nem bírnám elviselni :(
2016. márc. 29. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Felnőtt létedre illene tudnod, hogy barátságban, főleg legjobb barátságban nincs tetszés, sem bármiféle vonzalom a másik iránt.

Ha vannak barátaid, akikhez nem vonzódsz, na az a barátság, de ez nem az...szóval nincs mit elrontani.

De ha úgyvesszük, elromlott, mert vagytok ebben a semmilyen helyzetben. Így nem lehet semmilyen kapcsolatot fenntartani.

De ha mindketten bejöttök egymásnak ,miért akartok barátok lenni??

2016. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez az állapot a legrosszabb. ha kölcsönös a vonzalomakkor jöjjetek össze, ha egyoldalú, akkor jöjjetek rá, hogy lehet átvészelni.


amikor én viszonzatlan szerelembe estem a legjobb barátommal csak az segített, hogy megszakítottuk a kapcsolatot. nem bírtam elviselni, hogy mással van és látom őket. borzasztó volt nem látni is, de átvészelhetőbb. egy idő után túltettem magam a szerelmen és újra tudtunk csak barátok lenni - igaz, hogy ehhez nekem tíz év szünet kellett...

2016. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A baj igazából nem nálam van de annyira mondja egyszerre h tetszek neki (bókol elég sokat és nem haveri szinten meg néha perverz lesz) de közben meg annyira látom rajta h nem akar kapcsolatot jelenleg h nem is gondol rám úgy így nem hiszem h ő szerelmes lenne.. igen bonyolult helyzet ez de nagyon öntörvényű ha valamiről próbálják meggyőzni ő pont mást tesz. Így aztán nemtom h elmondjam neki kockáztatva h elutasít és rámegy a barátságunk vagy hagyom magamat tovább szenvedtetni. Iszonyat h féltékeny leszek folyton de ő erről semmit nem tudhat. Jah mellesleg a családommal is jóba van.
2016. márc. 29. 23:54
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ne beszélj vele azt minden pasi utálja... a tettek többet érnek minden szónál

De komolyan ha jelzed neki finom érintésekkel meglepetéssekkel hogy fontosabb neked mint egy barát

kérdés nélkül veszi a lapot

Ha belemegy a játékba akkor meg is nyerted a srácot

2016. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!