Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy tetszünk egymásnak de barátok maradunk mert nem akarjuk feláldozni a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki az osztálytársam és egy éve alakul valami ami különleges.Ő tudja hogy tetszek neki de ő fél.Nemrég megtudtam hogy énis tetszek neki de ő nem akarja feláldozni a barátságunkat.Csakhogy ez már több annál.Ahogy néz rám megtéveszthetetlen mit érez.Minden egyes alkalommal mikor beszélgetünk hosszasan egymás szemébe nézünk nem tudjuk miért,de különleges.A nézéséből sok mindent ki lehet deríteni.És vagy 50ember minimum akarja hogy összejöjjünk és ezzel zaklatnak.Ebből lehet valami?(Tudom hogy 'házi nyúlra nem hajtunk) de ez az utolsó évünk együtt.
2014. szept. 28. 00:12
 1/7 Demo1 válasza:
vágjatok bele én azt mondom, ne legyél nyuszi, ha ő ezt nem hozza fel, akkor hozd fel te! ha barátok voltatok akkor nagyon jó lesz a kapcsolat is:) egy kapcsolat legfontosabb alapja a bizalom és ez már megvan stb. szerintem hajrá! sok sikert kívánok
2014. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a lelki társam veszítettem el így.
2014. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én már felhoztam csak nem szeret erről beszéni mert félős és ezt kéne megoldani :/
2014. szept. 28. 00:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából ezen csak és kizárólag te tudsz segíteni. Hozd fel neki a témát ha kell akkor többször is. Legyél egyenes. Akár az is elég lehet, ha csak megteszed az első lépést, például megfogod a kezét, megcsókolod (sok év ismertség után nem cink megcsókolni valakit) stb... Ha tényleg ő is többet érez, akkor majd' kiugrik majd a bőréből, egyébként meg veszett fejsze nyele.


Viszont mindenképp lépj, mert az idő ellenetek dolgozik, és ha nem tesztek semmit, csak vártok, akkor a kapcsolat így vagy úgy, de meghal. Tapasztalatból mondom.

2014. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*sok év ismerettséget akartam írni, bocsánat!
2014. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem hülyeség ez a barátság-mentő szöveg. Barátod lehet több is de lehet hogy nagyon-nagyon kár lenne kihagyni ezt a lehetőséget egymással. Pláne ha kölcsönös érzelmek is vannak!
2014. szept. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 30. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!