Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik hogy 2embert egymásnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy 2embert egymásnak teremtett a sors?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején.

Kb 2 honapja rámirt xy hogy latni szokott suliba es ngyon cuki vagyok.

Nem nyomulos tipus .. pont az esetem. Mintha csak nekem teremtették volna ... a stilúsa is olyan mint az enyém, a hobbiaink is hasonloak es a szemékyiségünk ugyan olyan.

1 hónap beszélgetés után mind2en beleszerettünk egymásba, viszont ezt nem mondtuk el egymásnak .. mondjuk látni lehetett. A suliba mindig mosolygott ram es elpirult. 1szer voltunk együtt jégkorizni es megölelt. Akkor szerettem vele igazán . Viszont 2szer is összevesztünk es a 2. Alakalommal annyira hogy hetekig nem irtunk utanna letiltott mindenhol.

3 heten at sirtam es vartam ra. Minden nap megvartam suli utan hogy lathassam.

Mar lassan 1 hete hogy kiszerettem belole es probalom elkerülni a talalkozast hogy tovabb tudjak lepni. De egyszerüen minden nap talalkozunk. A haverjai beszeltek mar vele hogy miert nem beszelünk ujra .. de o azt mondta hogy mar nem akar tolem semmit. Elfogadtam es igy tudtam kiszeretni belole. Viszont ez lehet veletlen ... de ma mind2en ugyan abba a ruhába mentpnk suliba (vilagos farmer, feher polo, farmer ing) es mikor meglattam megijedtem hogy ez nem normalis. Akarmennyure probalom elkerülni valahogy mindig tslakozunk .egyebkent at apukaja pizzeriaja itt van a falumban es szinte minden nap itt van . (10 kmre lakik egy varosba. Valahogy fura hogy pont egy kis faluba van a pitzeria es enis itt lakok. Felek hogy ez nem veletlen)

Lehet hogy a sors akrja hogy legyen köztünk meg valami?



P.s.: bocsanat ha valamit rosszul irtam, külföldi magyar vagyok és lehet ezmiatt irtam par dolgot helytelenül.


2016. jan. 29. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. azt hittem én is hogy létezik de nem. Sajna csodák nincsennek.
2016. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy ezt mondom, de kétlem hogy te túlságosan kiszerettél volna belőle, és hogy továbbléptél, és hogy elfogadtad a dolgokat. Nem mondom hogy ez egy rossz dolog, csak magadnak azért ne hazudj. Azt senki nem tudja hogy vannak-e ilyenek hogy valakiket egymásnak teremtenek de ha ilyen kőfejű, és nem hajlandó, a haragból kilépni, akkor meg neked is felesleges, rá várnod. Beszélj vele egyszer suli után hogy te ezt komolyan gondolod köztetek, és hogy szeretnéd folytatni, csak HATÁROZOTTAN! Ha pedig ezek ellenére továbbra is fenntartja a "falat" köztetek, akkor meg felejtsd el. Mert éretlen egy kapcsolatra, ha nem tud másnak megbocsátani. Sok sikert, remélem sikerrel jársz :D 17/f
2016. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan amit az elozo mondott, vard meg egyszer es beszeljj vele, mondd el te szeretned meg folytatni, es joba lenni, ha elhajt akkor felejtsd el. En szurkolok nektek:)
2016. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!