Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam ki a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noncsi27 kérdése:

Hogy mutassam ki a páromnak, hogy törődöm vele és fontos nekem?

Figyelt kérdés
Volt egy veszekedésünk egy hibámból kiindulóan, ezután rám olvasta, hogy én nem törődöm vele, ellentétben ő mindent megtesz értem! Elmondtam neki, hogy a második része igaz, viszont én tettem egy csomó olyan dolgot, amivel ezt szerettem volna érzékeltetni, de ő azt mondta ezek alap dolgok és, hogy semmilyen pluszt nem vittem a dologba! Értelmes válaszokat várok, "szexfüggők"-oktatók kíméljenek!!!!

2013. aug. 31. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért fontos?Miért nem dolláros?
2013. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 ez jó volt ;-)
2013. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom ő mit tart annak,ezt tudd meg és csináld!
2013. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hiába érzed, hogy mindent megteszel, ha ő ezt nem érzi. kérdezd meg, hogy mi jelenti számára a törődést. ha hibáztál, kérj bocsánatot. ha mesél vagy beszél hozzád, figyelj rá. dugj egy csokit a táskájába reggel. főzz neki, kérdezz a szüleiről, annyi dolog van még
2013. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Először is köszönöm, hogy válaszoltatok! Az a gond, hogy már tényleg rengeteg mindennel próbálkoztam, hogy valóban a kedvében járjak! Főztem neki nem is egyszer, ízlett is neki, de ezt ő alapnak vette. 22 éves vagyok és a kapcsolatunk előtt még életemben senkinek nem főztem... A szexuális életünket is próbáltam feldobni, annak ellenére, hogy az utóbbi hónapokban nagyon keveset találkoztunk, de ő erre vagy nyitott volt vagy nem. Voltak olyan új gesztusaim is felé, ami részemről aranyos dolognak számított, neki megint alap természetes kategória! Olyan hülye helyzetbe kergetett, hogy nem igaz. Megkértem szépen, mondja el, hogy mégis mire vágyik, mik lennének azok a dolgok, amiket ha megtennék, valóban érezné a szeretetemet és a törődésemet, erre azt reagálta, hogy én ne akarjam, hogy ő ezeket elmondja, mert akkor neki azokra már nem lesz szüksége, jó lenne, ha magamtól találnám ki! Szerintetek egy ilyen férfival mit lehet kezdeni??? A gondot még az is jelenti, hogy lassan már 4 éve húzzuk együtt az igát, és nagyon ragaszkodunk egymáshoz, én hozzá mégis jobban és hiába is tudom, hogy fiatal vagyok és lehetne 100 jobb, egyszerűen nem kell, mert ha nem is vagyok a felesége és mellette köteleztem el magam, vagy ha úgy tetszik neki áldoztam az életemet, azért, hogy őt boldoggá tegyem! Szerintem elég lehetetlen a helyzet.... Soha nem írtam még ilyen oldalakra nem kértem tanácsokat, szóval gondolhatjátok, hogy elég nagy a baj, ha mégis itt kérek SEGÍTSÉGET! :(
2013. szept. 1. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!