Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta hogy nyámnyila vagyok, és azt mondta hogy ha igenis fontos nekem, akkor szedjem össze magam és mutassam meg neki . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Főleg azt kifogásolja hogy nem mentünk sehovase a nyáron, de mindkettőnknek munkája volt akkor mikor a másik ráért volna ! Mit tegyek ?
2009. aug. 31. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Áá, az én barátom ugyanilyen... Néha hihetetlenek tudtok lenni, ti férfiak:)

Mutasd ki neki, hogy mennyire szereted, sokat ölelgesd, csókolgasd, dícsérd meg a kinézetét, a ruháját, mondd neki, hogy milyen gyönyörű, stb. Esetleg vigyél neki virágot, vagy valami apróságot (csokit, vagy amit szeret), nem kell hogy drága dolog legyen. A fő, hogy éreztesd vele, hogy neked ő a legfontosabb és hogy mennyire szereted. És ez bizony ilyen apró dolgokon is múlik.

Ja és ha keveset vagytok együtt, akkor próbálj meg rá több időt szakítani, ha lehetőséged van rá, pl. ha hétvégén este van egy kis szabadidőd, akkor ne egyből a haverokkal menj kocsmázni, vagy mit tudom én, hanem maradj a barátnőddel, romantikázzatok egy kicsit!:)

19/L

2009. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez a baj a gárékkal, ha nem csinálsz folyamatosan valami pörgést, programot, akkor lapát lesz.

nem szeretnek punnyadni, vigyed folyamatosan valahova, nem tehetsz ellene semmit, mert a többi is ilyen. :)

2009. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha tényleg így mondta, leginkább hagyd ott. Ki akar használni. Ha komolyan érezne valamit irántad, nem nevezett volna nyámnyilának (ezt azt jelenti, hogy egyszerűen csak megvet téged), és nem az lenne neki a fontos, hogy "mutasd meg neki". Hogyan is? Drágábbnál drágább ajándékokkal? Inkább keress egy olyan barátnőt, aki nem vesz semmibe téged.
2009. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14:56-osnak nagyon igaza van .
2009. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek is jó válaszok, szerintem viszont tényleg szedd össze magad! Nem miatta. (Akár el is küldheted, ha ez a válasz tetszik.) De magad miatt mindenképp. Az nem jó, ha az embernek ilyeneket mondanak, és Ő ezt hagyja. Ha én kapom ezt most a fejemhez, az lenne a minimum, hogy visszakérdezek, tulajdonképpen mi is van? Miért NEKEM kell valamit tennem? Mit mutassak meg? Csak én szeretem Őt, Ő engem már nem? Mert akkor viszlát! Vagy még inkább: Isten veled!


Szóval megmutatnám neki ... .... a középső ujjamat. Szép hosszú. :P

2009. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

14:56-nak igaza van


a nyáron mi sem mentünk szinte sehova 8egy hétvégényi strand összesen,meg egy hullafáradtan tópart,de azt is melosnap után),mégsem hisztizek,mind2en végigmeloztuk a nyarat,és továbbrasem lesz jobb,párom örül ha ágybaesik és alhat...

és még én is cseszegessem? nem tennék ilyet...

barátnődnek adj valamit...vissza a szabadságát,menjen amerre akar...

22/L

2009. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a többség ezt a "beszólást" cseszegetésnek veszi... de én valahol egyetértek Veled. Igenis kellenek a közös élmények, a közösen megélt pillanatok, kis apró meglepetések... Hisz ez tartja életben a kapcsolatot. Persze itt nem kell nagy dologra gondolni, mert nem Hawai-ra kell elvinnie, nem is Balatonra valami patinás szállodába, még csak nem is a horvát tengerpartra.. Hanem egy kis közös séta a szabadban, ahol leülhettek kettesben... + Duna parti korzózás.... Ezek egy fillér beinvesztálás nélkül megoldhatók. Gondolom, erre gondoltál a soaridat írva, hogy legalább ennyi "igény" elömászhatna a barátodból.... S Te igenis ezt igényled... nem a tenyeren hordozást. Szerintem is gáz, ha egy pasiban nincs annyi fantázia, hogy ilyen kis apró programokkal erörukkoljon.......... Igazad van!!!! Keress olyan társat, aki tényleg veled akar lenni, s a kapcsolat nem csak abban merül ki, hogy megkajáltatod, aztán jöhet a "tett szét a lábad"....... Ettöl Te többet érdemelsz!!!!
2009. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!