Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek már nem szeret a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem szeret a barátnőm? 17f

Figyelt kérdés
2 hete jöttem össze barátnömmel az 1. hét tökeletes volt minden nap talalálkoztunk egy picit elhozta a kutyáját sétálni ürüggyel. Hétvégén eljött és eggyütt voltunk tökéletes volt minden. Utána elutazott 4 napra es ebben a 4 napban nemtudom elképzelni, hogy mi történhetett vele, de leszar. Mostmár sosem keres nem mond semmi cukit nem írja, hogy szeret nem mesel semmit. Ugyvoltam vele hogy csak rossz napjai vannak, de aztan könyörögnöm kellett neki, hogy találkozzunk és ezt beszéljük meg. Rávedtem és találkoztunk, ami alkalmával le is mondta a még régebbi meghivast magukhoz mert nemfog ráérni. Napok ota vártam rá, de nembaj lenyeltem. Másnapra volt megbeszélve, hogy eljön délután majd megkésve írja, hogy nemfog tudni eljönni mert fáradt és aludni akar... Itt már nagyon elegem volt és mondta, hogy sajnálja, de cserébe szerdán és csütörtökön eljön elébem suli után és együtt leszünk egy kicsit. Még aznap mondom neki, hogy akkor gyere sulim elé csütörtök fél 3 ra, amire írja hogy csütörtök mégse jo. Mondom akkor gyere szerdán, amire írja hogy akkor se fog ráérni annak ellenére hogy ő ajánlotta fel.

2016. márc. 30. 23:33
 1/3 yoshino_t válasza:
100%
engedd el
2016. márc. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondd neki ezt el, hogy nagyon jo volt es nemtudod mi tortent, de igy nem megy tovabb o dontese kepes valtoztatni vagy, ha nem nincs ertelme, es akkor hagyd a lanyt. 15/L.

Bocsi az ekezetek miatt.

2016. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő nem akarja megbeszélni. Ez látszik. Akkor ne erőltesd. Lehet, hogy az első héten amikor összejöttetek valamiben/valamiért csalódott. Csak nem mondja meg neked. Én a helyedbe adieu-t mondanék, azt kerítenék mást.
2016. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!