Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert teszi ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi ezt?

Figyelt kérdés
Van egy srac a suliban akkit csak futolag ismerek.(1x beszeltunk) Sokszor nez/mosolyog ram, de van amikor nem.Valamelyik nap odajott (mar nem eloszor az idei evben) hozzam egy eleg hulye temaval. En nem reagaltam tul jol ra... Nem valaszoltam neki csak neztem felhuzott szemoldokkel.(a tobbi alkalomnal is ugyan igy viselkedtem)Ezek utan mindegyik esetben nem nezett ram kesobb, direkt ugy tett mintha ott se volnek. Miert csinalja? Megbanthattam? ( egy eleg "macso" sracrol van szo, aki idosebb is nalam, ezert nem gondolnam h fontos vagyok annyira neki h megbantsam)

2016. márc. 31. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnezest a sok elirasert, telefonrol vagyok.
2016. márc. 31. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnek hozzád és vissza sem szólsz? Még csodálkozol hogy hülyének/bunkónak néznek?
2016. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ez biztosan nem esett neki jól. Igen, megbántottad, és kínos neki, hogy hülyének nézted, ezért néz levegőnek.
2016. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Adelll ***** válasza:
Valoszinuleg fura volt neki. De megis mi volt az amire nem tudtal mit mondani?
2016. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hülye csajozós dumával ment oda, akkor meg is értem, hogy csak néztél rá. Az olyannal nem is érdemes fogallkozni.
2016. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is várd ezek után,hogy majd 2km-ről integetni meg köszönni fog.Akármilyen fura témával ment oda hozzád,azért valamit mondhattál volna.Biztos,hogy rosszul esett neki,gondolj bele,hogy te sem vennéd jó néven,ha mondjuk oda mennél egy barátnődhöz mondanál neki valamit ő meg csak nézne rád.Szerintem hívd félre egyik nap a suliban,vagy írj rá facen és beszéljétek meg a dolgot.Mondd el neki,hogy nem direkt reagáltál úgy a dologra...
2016. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!